1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ופורייזר מול ג'וינט

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י orgut, ‏30/3/16.

1. orgut

orgut חבר חדש

לייקים:
    1
    היי
    ניסיתי בעבר את הג'י פן של סנופ דוג ולא התלהבתי ממנו לעומת זאת הג'וינט כן עשה את העבודה
    ההבדלים הם גם שבג'וינט הייתי צריך לבזבז הרבה יותר חומר

ביררתי לגבי איכות ופורייזר והכי מומלץ לפי ביקורות זה ה CRAFTY והשני (גם שם כזה שהוא בעצם אותו דבר רק יותר גדול)
    העניין הוא שהוא עולה הרבה כסף ואני לא הייתי מביא אחד כזה אם אני לא בטוח ב100% שהוא יהיה טוב בשבילי.

השאלה שלי האם התחושה (תחושת השאיפה) זהה? (מבין שהאיכות תהיה שונה)
    כמו כן כמות ששמים פר סשן (ליחיד)?

2. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    הנסיון היחיד שלי עם אידוי זה רק וולקנו אבל לא התאכזבתי ממנו אפילו לשנייה

3. orgut

orgut חבר חדש

לייקים:
    1
    זה שונה מה וי פן בהרגשת השאיפה? כמו כן באיכות?

4. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    התחושה זהה בין מה למה? בכל מקרה, התחושה לא תיהיה זהה עם אתה מתכוון ביחס לג'י פן כי הוא חרא מוצר והמייטי קראפטי הם הטופ של הוופורייזרים הניידים. מה שונה? אדים יהיו יותר טעימים, יותר מרוכזים. כאילו אם תקח שאכטת אדים גדולה, אתה תשתעל את חייך (סביר להניח).
    הכמות ששמים (מניסיון עם מייטי) היא בין 0.1-0.2 ליחיד. ואתה יוצא יותר מבסוט מאחרי ג'וינט.
    בכל מקרה, אמליץ על המייטי, שכן הקראפטי לפי ביקורות משתמשים חוזר הרבה לתיקון. מה שגם 3 סשן להטענה זה קצת מדיי.

5. orgut

orgut חבר חדש

לייקים:
    1
    האם יש מקום שאפשר להתנסות בופורייזר כי לקנות משהו שעולה 200-400 דולר זה חתיכת הוצאה והייתי רוצה לדעת הרגשה של זה לפני שקונה

6. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    הדבר היחיד שיכול לגרום לך לא להתחבר למייטי\קראפטי זה עניין הטבק. הוא לא מוריד את הדודא שלו. אם אתה מעשן טבק באופן קבוע יש מצב שלא תתחבר כי עדיין תצטרך את העשן בגרון.
    מייטי\קראפטי יכול "להפוך" מאוד בקלות גם את המשתמש הכי מנוסה. ובמחינת טעם אין בכלל מה לדבר.

7. orgut

orgut חבר חדש

לייקים:
    1
    אני לא מעשן באופן קבוע אלא איזה 1 בחודש חודשיים אבל אני לא כ"כ אוהב את עניין הסיגריה ומהניסיון שלי מהג'י פן הרגשת השאיפה היתה לא נעימה
    סיגריות אני בכלל לא נוגע

8. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    אם אתה מעשן פעם בחודש חודשיים מה לחוץ לך לקנות מכשיר כזה יקר... כאילו כמה אתה כבר תחסוך איתו לטווח רחוק?
    בכל מקרה... הכל עניין של הרגל גם אדים דחוסים ב-THC זה לא כיף בהתחלה עד שהגרון מתרגל...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!