1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוק לעזרה בנוגע לעבודה הגשה בנוגע לקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י crembo, ‏20/6/15.

1. crembo

crembo חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם הסמסטר יש לי קורס שבו אני מציג עבודה על קנאביס, בעיקר על שימוש בCBD נגד דלקות לאחר שעברתי על כל המאמרים באתר נוצרה לי בעיה אני אמור להסתמך על נתונים ממחקרים ולצערי הלינקים לרוב המחקרים שנכנסתי אליהם בכתבות המגזין כבר "שבורים" ומובילים אותי לכלום ושום דבר לכן אני זקוק לעזרתכם אשמח לקבל מאמרים אקדמאים או מחקרים בנוגע לCBD וסגולותיו נגד דלקות אשמח כמובן גם לשתף בנושא כשאסיים וכמובן לעזור בהמשך
    בתודה קרמבו.

2. אקא

אקא חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום,
    תחפש מחקרים תחת המושגים שאתה צריך ב-google scholar, אבל שם לב, שרוב התוצאות שתקבל יהיו מחקרים מטעם ארגונים שמראש נלחמים נגדו ובהגדרה הם מראש נגד הקנבוס, אחרת לא היו ממנים אותם או שלא היו מפרסמים אותם בעיתון מדעי. מה שצריך לעשות זה לבנות טבלה: מצד ימין "בעד" ומצד שמאל "נגד" ולהציב מחקר מול מחקר, באופן שקול ושווה. אז, התמונה המחקרית תהיה מאוזנת. לצמח הזה יש יתרונות רבים מאוד, אולם, מולם יש גם חסרונות, בעיקר מסיבות של מדיניות מכוונת שמטעה את שיקול הדעת המדעי לצד אחד בלבד. השאלה היא, האם החסרונות שקולים וסבירים או שהם תוצרים מסיבות חיצוניות כגון תוצאה של סביבה שלילית כנגדו. האיזון הנכון חייב להיות מחקר מול מחקר תוך שלילת מחקרים שהם ממוקדים בשלילת הצמח בלבד. מחקרים שממוקדים בשלילת קנבוס אינם ראויים להיקרא "מחקר", אלה הם מאמרים לא מאוזנים שמטעים את המדע ואת הציבור. קנבוס, יש לו תופעות חיוביות רבות מאוד, וחלקם עולים על החסרונות בכמה מונים. הסביבה התרבותית מאוד משמעותית, בתרבות שבה הצמח מותר וחוקי, לרוב, תמצא מחקרים חיוביים. לעומת זאת, בתרבות שבה הצמח אסור ומהווה עברה פלילית חמורה, תמצא לרוב מחקרים שליליים מאוד. הצמח הזה מאוד תלוי בתרבות ואופי הסביבה שבה הוא נמצא.

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!