1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חגיגה מיוחדת: 420 של השנה הבאה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קנאביס וצדק, ‏24/5/19.

1. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    שלום כולם:)
    סתם חשבתי לי כזה על 420 ואז פתאום אני קולט ששנה הבאה זה לא סתם 420 אלא זה תאריך מיוחד וצריכים לעשות חגיגות גדולות יותר ושמחות יותר כי לא כל שנה יש תאריך כזה מיוחד, ולמעשה התאריך הזה לא יחזור בגלל ששנה הבאה תהיה שנת 2020.

ואז יהיה לנו חגיגת 420 בתאריך ה20/4/2020 בשעה 4:20 (למחמירים גם שיעשנו 4.20g) קיבלנו חמש פעמים 20...:D

אני לא יודע אם עוד אנשים חשבו על זה חוץ ממני (וזה גם לא כזה משנה בתכלס) אבל זה כזה כזה מגניב והרגשתי שאני חייב להעלות את הנושא, כנראה שבשנה הבאה צריכים לחגוג כפול 5 או משהו כזה, (או כפול 420 ?! ...)

*הפעם הבאה שיהיה תאריך מיוחד אפילו יותר תהיה בשנת 2420 אבל אני מאמין שאתם לא תחכו בסבלנות עד אז...

זהו, שתפו את דעתכם מה אתם חושבים על זה ואם יש למישהו איזה רעיון מיוחד לחגיגה מיוחדת כזאת.
    אשמח לקרא את התגובות;)

:-) ו-שלומיבר אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!