1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוסר מוטיבציה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י zuma, ‏26/5/14.

1. zuma

zuma חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל...מעולם קודם לא התנסתי עם מריחואנה אבל אני קורא מתעניין ולומד על הדבר יותר ויותר כל יום.
    המסכנה הכללית שלי היא שזה דבר נפלא שאני חייב להתנסות בו, ושכל הדברים הרעים ששמעתי שיכולים לקרות לי משימוש בצמח בכל מיני הרצאות בבית הספר פשוט מופרכות וחסרות היגיון!
    רק דבר אחד לא שמעתי שמישהו שולל ואומר שזה פשוט לא נכון,ואת האמת זאת ההשפעה שהכי מדאיגה אותי...
    חוסר מוטיבציה בהמשך הדרך (אה מוטיבשיונל)
    די מדאיג אותי כי אני גם ככה בן אדם בלי יותר מידי מוטיבציה בלימודים ולא בטוח שעידוד של התכונה הזאת זה מה שאני צריך...
    מילא הלימודים מה עם המשך הדרך? אני ממש צריך לשמוע מישהו אומר לי שזה הכל שטויות ושזה פשוט לא נכון p:

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    יש על זה כתבות אפילו במגזין אני בטוח שאם תחפש תמצא אבל זה ברור מאליו וזה עוד הופרך מזמן שקנאביס לא גורם לחוסר מוטיבציה.
    אישית פעם עישנתי זן כלשהו שהיה אינדיקה דומיננטית וזה לא שלא יכולתי לקום מהספה, פשוט לא מצאתי סיבה לקום, אז מצאתי את עצמי כולי שפוך על הספא מסתכל על עוד חבר שעישן איתי והיו לנו עיניים אדומות כל כך!!! אבל בסופו של דבר אחרי שצחקנו מלא ואמרנו אחד לשני "אחי איזה עיניים אדומות ישך" קמנו למראה כדי לראות.
    בשורה התחתונה, קנאביס לא גורם לחוסר מוטיבציה.

3. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    חוסר מוטיבציה, עצלנות, "להיות עפיפון" .. כל אלה תכונות אופי מובהקות שאינן מושפעות מהשימוש בקנאביס. זה הכל עניין של האופי שלך ותכונות חלקן מולדות אצלך.
    אנשים אוהבים להאשים דברים אחרים או אנשים אחרים בפאקים שלהם, ואין דבר יותר נוח מלהאשים משהו שנחשב "סמים" ונותן קונוטציה שלילית אצל רוב האנשים.
    אני חושב שלהפך, שאכטה בסוף יום קשה (כל יום שכולל שעות עבודה רבות מאוד, לפעמים עד כ 16-17 שעות אצלי, או לימודים אינטנסיביים, או סיטואציות חברתיות קשות או כל דבר שיכול לשבור בנאדם) יכולה לעזור לנו להתגבר על המכשולים ולחשוב אחרת ולהבין שזה הכל שטויות והכל עובר והינה אני יושב פה בסבבה שלי כולי מאושר אחרי יום שחור. כך שבעצם קנאביס עוזר לנו להמשיך הלאה בזמנים קשים ולא לותר-ההפך מחוסר מוטיבציה.
    בכל קמרה אל תמהר להתנסות בקנאביס, אם אתה מדבר על לימודי תיכון אז סימן שאתה עדיין צעיר מדי ואתה לפני שרות צבאי. חכה עם זה, קח תזמן, זה יבוא הרבה יותר טוב, כיף ונעים כשזה יבוא בזמן הנכון :)

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מצטרף למה ש ganjaman אמר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!