1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חסין לסמים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Maorswan, ‏11/2/19.

1. Maorswan

Maorswan חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אז רקע כללי עליי:
    אני מוגדר כחכם הרבה מעל הממוצע [לא אוהב להשתמש בהגדרה 'גאון'], ומאז ומתמיד חקרתי את המוח שלי, הגעתי לתובנות ונכנסתי עמוק לתוך התודעה שלי, והגעתי לרמת שליטה עצומה, דברים שאחרים ישיגו ע"י שימוש בסמים פסיכודליים למיניהם. כתוצאה מכך, אני בחיים לא מתמסטל. לא מאלכוהול [בכמויות], לא מירוק או חום [גם בכמויות, ג'וינטים/באנגים], קוק, ולאחרונה גם LSD [כבר יצא לי לקרוא פה על המולקולה של הופמן ועל זה שהאסיד בארץ לא אמיתי]. בפעם הראשונה שניסיתי LSD לקחתי שני קרטונים של 150, בפעם השנייה שלושה, שום דבר לא קרה. חברים שמנוסים בתחום אמרו לי שמההיכרות שלהם איתי הם מבינים שכבר ביום יום וגם בשינה שלי אני מגיע באופן קבוע להשפעות של סמים. חשוב לציין שאני גם לוקח שנים SSRI.
    גם כשאני כן "מתמסטל", ההשפעה היא גופנית בלבד, טיפה סחרחורת או כבדות אבל התודעה נשארת פיכחת לחלוטין והמחשבות שלי נשארות רגילות [בסטנדרטים שלי, אחרים תמיד הגדירו אותי "חולה נפש" או "גאון" בגלל המחשבות שלי].
    אני מחפש סם שיעזור לי לאבד את עצמי, שיקח אותי למקום חדש, שאאבד שליטה על המוח והתודעה שלי - שמשהו פאקינג יקרה, כי שום דבר לא קורה.

על מה אתם ממליצים? חשבתי על DMT [חבר אמר לי להיזהר מזה, אבל הוא גם אמר לי לקחת רק חצי קרטון של LSD וגם אחרי שלושה לא קרה לי כלום] ועל פטריות. מה דעתכם? מה הדרך הכי טובה לקחת DMT? איזו כמות צריך לקחת?
    תודה לעוזרים.

2. ofef

ofef חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אחי, הייתי בדיוק במקום שלך. ומצאתי את האמת שחיפשתי (כן וגם אני הוצאתי 778 ספסיכומטרי זה לא הפך אותי לפחות מפגר בניחושים שלי לגבי מה יהיה הדבר שייתן לי משמעות) בקיצור דבר איתיץ

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!