1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשיש איכותי ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Cannabush, ‏23/2/15.

1. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    חבר אמר שיש לו כיוון לחשיש דה בסט שהבחור מביא חתיכות עם חותמות (אני מודע לזה שאפשר לזייף חותמות)
    איך אפשר לגלות אם הוא באמת איכותי או לא ?
    אני לא הכי חזק בחשיש,עישנתי פעמיים רק וגם זה היה כשעירבבנו עם ירק
    מחר אני ישים תמונה

2. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    נראה לי רוב החשיש די אותו דבר בארץ עושה את העבודה כמו שצריך ומרגיש איכותי ורך, אבל לא נתקלתי כמעט אף פעם בחתיכה איכותית אמיתית עם צבע אחיד מבפנים, טעם טבעי וטריכומים יפים, כנראה בגלל שאני לא ממש בנאדם מקושר...
    בנוסף החשיש טיפה נוצץ משום מה אבל לא בכל מקום, עם מרווחים, אז לא יודע אם זה טריכומים,
    תמיד כשאני מעשן חשיש אני מרגיש טיפה טעם של חינה או טעם כימי כלשהו קצת או לא יודע מה שמים בזה אבל אני בטוח שאת רוב החשיש בארץ אם לא את כולו מדללים עם משהו, אמן שמשיהו מהמגזין יבדוק במעבדה איכשהו איזה חתיכת חשיש:)

#2 satlabatla, ‏23/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏23/2/15
  3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    תשרוף את קצה החשיש עד שיבעבע, אם הוא מבעבע היטב (ובזמן קצר, אבל אל תתפוס אותי במילה) משמע שהחשיש טוב.

4. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    יש לך מדריך בפורום לבדיקת האיכות של החשיש

5. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    אין חשיש שמגיע בפלטות שהוא איכותי.
    הפלטות זה ה-Low Grade של החשיש במרוקו ולכן גם שום פלטה לא תבעבע לך היטב ואני אתפלא אם בכלל תבעבע.
    כל עוד זה מגיע בפלטה כדאי לך לדבוק בפרח ריחני.
    סימני זיהוי חשיש איכותי הם ריח חזק, טעם טוב לפני הכל. לאחר מכן ניתן לבדוק האם הבוף מתרכך בחום ומתקשה בקור(כמו שצריך), בעבוע, שהאפר הוא בהיר\לבן ובחשיש איכותי העשן שישתחרר יהיה כחלחל מעט, אבל אין הרבה כאלו בארץ.

#5 ptyahoo, ‏25/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏25/2/15
  6. abcd

abcd חבר חדש

לייקים:
    0
    בחיים לא יצא לחתול שלי להתקל בחשיש מבעבע. החשיש באיזור שלו הזבל אבל הוא סיפר לי שהיו לו כמה שהעיפו אותו, יכול להיות שהחשיש יהיה טוב גם מבלי לבעבע?

7. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    טוב זה מאוד יחסי. מה שטוב ל-x, לא יהיה טוב ל-y.
    הרוב נקי לדעתי דרך אגב, פשוט מכיל הרבה חומר צמחי עקב סינון פחות איכותי של האבקנים, דחוס בחום ע"י מכבש ועבר כברת דרך במדבר עד שהגיע איליך, קיצר התעללות. אם חשיש לא מבעבע, זאת אומרת שאחוז ה-thc בו נמוך, מתחת ל-10% בוודאות לדעתי.
    אז אם יש חשיש שלא מבעבע, קשה וכ"ו שעדיין נותן ממש בראש, כמו שאומרים, פה חשדתי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!