1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טינקטורה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י woogs, ‏8/8/14.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    היי

יש פה מישהו מהאסכולה של הקנאביס הרפואי בארץ ?
    מטופל או כל אחד אחר שקשור איכשהו ?

אני מסוקרן - איך זה שלא מציעים טינקטורות לשימוש ?
    אפשר להשתמש בזה בתור תחליף לשמן ריק סימפסון ובטח שבתור תחליף לשמן זית הזה שלא ברור לי מאיפה בא הרעיון הזה אבל לא משנה ..

זה פשוט נשמע כמו הצורת צריכה האולטימטיבית - טיפה - 2 על הלשון ואתם מסודרים, אחרי שעה וחצי שלוקח לזה לפעול ... אבל ל-5-6 שעות,
    ובגלל שהכמות של האלכוהול כל כך קטנה אין השפעה של אלכוהול, אפילו יש סיכוי שתעברו בדיקת נשיפה .

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    חפש cannabis extraction with alcohol

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    שמן ריק סימפסון הוא בעצם טינקטורה.
    כלומר מיצוי אתנולי (כהל).

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    שמן ריק סימפסון הוא דומה אבל לא בדיוק..
    זה טינקטורה שלקחו אותה ואידו את כל האלכוהול (או ממס אחר) ששימש כדי להוציא את כל החומרים מהפרח, ככה שאתה בעיקרון מקבל מיצוי של השמנים בצמח,
    טינקטורה זה שלב אחד לפני - זה להשאיר את כל החומרים בתוך האלכוהול, כמו "פרוטק" אם מישהו מכיר... אתה בעצם מקבל נוזל עם משהו כמו 60% אלכוהול שמכיל מיצוי של הצמח - טיפה - 2 ואתה מקבל מנה נכבדת..
    אין כל כך הבדל בין זה לבין השמן שפשוט הוציאו ממנו את הנוזלים והשאירו את השמנים, אבל אני גם לא רואה שמספקים את זה.. אז חשבתי - אולי כי זה יותר קל להכנה..

חוץ מזה שטינקטורות מצמחים שונים משמשות אלפי שנים ברפואה (מערבית ובשאר חלקי העולם)

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הסיבה שנכתבה בפרוטוקול " High potential for abuse "

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    עד לפני כ 3 שנים זה היה חוקי ותיקון עולם מכרו שמן אמיתי ואיכותי לכל דבר ועניין.
    גם imc חקלאות עד לפני שנתיים מכרו שמן מדולל עם שמן דקלים.

קשה מאוד לבקר על כמויות הצריכה ולכן משרד הבריאות מפחד לתת טינקטורה/שמן ריק סימפון למטופלים. טיקטורה לעומת שמן היא בסה"כ -אחוזים מסויימים של אכוהול שלא התאדה.
    טיפה אחת יותר וזה שווה ערך לשימוש בשמן.
    אפשר להבין למה זה לא חוקי לכל מבקש, אך אני חושב שצריך לעשות איזשהי רגולציה ולתת שמנים וטינקטורות חזקות לאנשים עם רישיון של מעל לשנתיים או אנשים שמנוסים מאוד בהשפעה.

עם כל הכבוד, מי שלא רגיל לכמויות קנבינואידים, טיפה אחת של שמן תהפוך לו את החיים...

7. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    מסכים עם Pandora's Box במובן ששמן זה יחסית חזק והופך..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!