1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טמפ' גבוהה מאוד

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מושבניק, ‏24/6/15.

1. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אהלן חברים..
    הכנסתי אתמול 2 צמחים מגידול חוץ להפרחה בארון שקניתי. בתוך הארון פועלת ונטה של הכנסת אוויר וונטה של הוצאת אוויר. הטיימר מכוון ל12/12 מהשעה 9 בערב עד 9 בבוקר.. כשהארון פתוח אני מפעיל טיפה את המזגן והטמפרטורה מעולה ועומד על גג 27.3
    כשאני סוגר את הארון והמזגן עדיין פועל הטמפרטורה מגיעה גם עד 32 מעלות ואולי קצת יותר..
    מה אני עושה לא בסדר? איך מורידים את הטמפ'?
    הארון נמצא בתוך החדר שאני ישן בו כי זה היה המקום היחידי שפנוי. אטום לאור במהלך השעות של החושך (השעות החמות)

2. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    תפרט על הוונטות, תאורה, כול טיוב יש?

3. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    לגבי הוונטות לא זוכר בידיוק את המקש, אין קול טיוב והתאורה 400 וואט דואל, אני עובד בשעות שונות ככה שזה נראה לי השעות הכי נורמליות ל12 12 בתוך החדר.. יש עוד דרך חוץ ממזגן בחדר כי להפעיל אותו כל הזמן זו צריכה גבוהה ומתכון לדלקת ריאות..

4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    הדבר היחידי שאתה יכל לעשות לדעתי זה או להביא וונטה יות חזקה ליציא של אוויר ולעשות חורים בחלק התחתון של הארון לכניסה פסיבית של אוויר, או לאוצי את המפוח שמכניס אוויר ולהתקין אותו גם למעלה שיוציא אוויר ולהוסיף פתחים למטה לכניסה פסיבית, רק תוודא שלא הכנס אור

5. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כול טיוב היה פוטר לך את הביעה

6. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אני עובד גם עם 400 ופלוס יש לי 3 לדחם של 50 וואט ואין לי מזגן בחדר והטמפרטורה מקסימום 31

7. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כולטיוב זה חובה אחי כשאתה עובד עם נלג בארון יחסית קטן

banji אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!