1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש לי בעיה ומחפש פתרון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י OCN, ‏20/5/15.

1. OCN

OCN חבר חדש

לייקים:
    0
    היי.
    אני מעשן קנאביס כמעט שנה ובזמן האחרון כאני מסטול אני חושב יותר מידיי ומרחף וקשה לי לדבר מבחינה שקשה לי לחשוב על מה לדבר מרוב שאני עסוק במחשבות שעוברות לי בראש אני פשוט עילם שאני מסטול וגם הזכרון שלי ממש נהייה על הפנים דרך אגב אני בן 19..
    מקווה שתתנו לי תשובות שיוכלו לעזור לי לפתור את זה

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    קודם כל, בשיא הרצינות אם אתה מרגיש שלפעמים השאכטות באות לך לא בטוב אז אולי כדאי שתעשה איזו הפסקה קטנה, או לפחות תפחית מעט במינונים.

דבר שני, בכדי למנוע "זליגה" של מחשבות למחוזות לא רצויים בזמן הסטלה אתה יכול להתכונן מראש עם:
    - ספר טוב, או כל טקסט אחר שמעניין אותך לקרוא (במידה ואתה סבבה עם קריאה בזמן ההשפעה)

- סרט / סידרה / כל תוכן וידאו משמעותי, או מהנה וכיפי שיוכל להעביר לך את הסוטול בכיף.

סתם לשבת מסטול על הספה כשאתה לבד זה יכול להיות נחמד, אבל בהחלט יש את האופציה הזו
    של מחשבות שרצות יותר מידי בראש...מבין אותך :)

Wiz Khalifa אוהב/ת את זה.
  3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    כדאי לך להפחית מאוד את המינון אם לא להפסיק לגמרי.
    תעשן רק בסופ"שים וכזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!