1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Biggie, ‏24/6/14.

1. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    1. כמה זמן נמשכת השפעה של גרם של ירוק? (ג'וינט אחד נגיד)
    2. זה בסדר לערבב בין ירוק לאלכוהול?

2. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    לא מערבבים בין אלכוהול לירוק אלכוהול ממריץ ירוק יגרום לך להיות שפוך כזה אבל כיף

גרם ירוק זה בערך 5 ג'ויינטים וזה מלא לא מעשנים את זה בפעם אחת
    עם תעשן ג'ויינט אחד אתה תהיה בסטלה משהו כמו שעה אבל ההשפעה של זה תהיה כמה שעות זאת אומרת שהסטלה החזקה תירד תוך שעה בערך אבל אחרי זה אתה עדיין תרגיש קצת מסטול לכמה שעות אבל זה תלוי בהרבה דברים

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    תלוי איזה ירוק, הירוק שהגשתי כרגע הוא משהו כמו סטלה ל3+ שעות (רוב החום והירוק שעישנתי עשו לי לגג 2.5 שעות ככה שזה תלוי בזן ובאיכות) לגבי עירבוב עם אלכוהול אם אתה מתחיל אני לא ממליץ בהמשך לשימוש תפתח קצת סיבולת ותדע מה זה עושה לך כבר אז תוכל לשתות בירה עם זה

4. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    מניסיון, ראיתי בפורום הזה שאמרו לאכול מנגו - תעשה את זה. אתה לא מבין בכלל איך זה תורם.
    אני על כל גרם ירוק פותח שלוש סיגריות נגיד, שתיים לפעמים, וההשפעה מאוד משתנה באין אתה מעשן את זה, ולכמה זמן אתה מושך את העישון שלך. אני אוהב לעשן לאט, אפילו לתת לה להכבות פעם פעמיים ולנוח רגע, ואז לחזור. אני הכי אוהב לאט לאט ואז ככה גם הראש בא לאט וכשהוא בא, הוא בא.

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני כבר נגיד לא מעשן עם סיגריה רק נקי (כמובן כמות קטנה כי אני מתחיל וחלש בזה) יש בנקי השפעה קצת אחרת מאשר עם טבק השפעה יותר צלולה כזאתי לא יודע איך להסביר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!