1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא מתמסטל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנונימי, ‏5/4/15.

1. אנונימי

אנונימי חבר חדש

לייקים:
    0
    עישנתי כמה פעמים כבר עם חברים אבל אני לא מתמסטל.
    פעם ראשונה קניתי ירוק עם חבר ממישהו שאני לא סומך אליו ושנינו לא התמסטלנו הגיוני.
    פעם שנייה חבר קנה לנו חום גלגלנו חרא אבל עדיין הוא התמסטל ואני לא.
    לאחר מכן יצא לי לעשן כמה פעמים עם חברים כל פעם אותם חברים אבל ממקור אחר לפעמים ירוק לפעמים חום, לפעמים ג'וינט לפעמים באנג ולפעמים פייפ אבל עדיין לא הרגשתי משהו אולי בקטנה אבל לא חזק כמוהם.
    בימים האחרונים עישנתי כמה פעמים אבל מחבר אחר מקור אחר הוא התמסטל רצח ואני לא הרגשתי משהו לפחות לא נראה לי.
    בקיצור האופציות הן:
    1. כל החברים שלי משקרים לי כבר חודשים מה שלא נראה לי נכון.
    2. כל מי שמכר לחברים שלי שיקר להם במהלך כל הפעמים הרבות והם סתם דמיינו שהם מתמסטלים מה שמאוד לא סביר.
    3. אני לא עושה את זה טוב מה שגם לא הגיוני כי אני יודע לעשן ולחת לריאות ולהשאיר את שם.
    4. אני לא יודע מה מרגישים שמתמסטלים אז אני מצפה ליותר מדי (גם לא סביר כי אני מצפה לראש חלש כמו סיגריה או ששותים בירות)
    5. אני לא מסוגל להתמסטל האופציה שאני הכי לא רוצה שתתקיים אבל כנראה היא האמת.
    וסתם שתדעו אני משתכר בקלות יחסית אבל אני צריך לעשן הרבה סיגריות בשביל שהן ישפיעו עלי.

2. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    מה הכמות שאתה מעשן ?
    מה הכמות שהחברים שלך מעשנים?

3. אנונימי

אנונימי חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא בודק תמיד הם קונים ומעשנים כמה שיוצא אבל איזה רבע גרם כל אחד נראלי

4. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    נסה פעם אחת להתארגן לבד על חומר טוב ממישהו שאתה סומך עליו
    תעשן לבד ותראה איך אתה מרגיש
    אל תשתמש בהרבה טבק (לא ממליץ לך להשתמש בכלל בטבק)

5. אנונימי

אנונימי חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעשן נקי ואין לי ממי להתארגן לבד אני לא מקושר כמו חברים שלי

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אתה לוקח את האוויר לריאות?
    נסה פעם הבאה אחרי שלקחת את השכטה לקחת עוד שאיפה שכל העשן שבגרון יכנס גם לריאות ותחזיק את העשן בריאות 4 שניות ורק אז תוציא
    תעדכן אחרכך אם קיבלת סטלה

7. אנונימי

אנונימי חבר חדש

לייקים:
    0
    אני תמיד לוקח לריאות ומחזיק כמה שניות
    פעם הבאה אני אקנה איזה גרם לעצמי ויעשן עד שאני יתמסטל

8. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    תשמע אני אומר תקנה גרם אחד איכותי תגלגל קינגסייז נקי אישי ככה שיהיה רק בשבילך ותעשן חצי גוינט בערך תחכה 30-20 דקות אם לא עולה לך הסטלה גמור אותו אם גם אחרי זה אתה עדיין סאחי כנראה זה עניין של זמן..סתם לדוגמא אני רק בפעם 8-9 שעישנתי קיבלתי סטלה אמיתית וטובה..ועוד משהו, אל תתייאש! מתי שאתה תהיה מסטול אתה תדע..בפעם הראשונה שמקבלים את הסטלה מבינים באמת את סגולות הפרח ואחרי זה לא תרצה לגעת בוודקה וכדומה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!