1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להכין עציץ טוב

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏6/10/16.

1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני יודע שזה רמה הכי ראשונה אבל עם אתם יכולים להסביר איך להכין עציץ מבחינת זה העם צריך ללחוץ על האדמה בכלל?
    העם להוסיף פרילייט ( אפילו שאמרו בחנות שאין צורך)?
    העם לשאים הידרוטון בתחתית של העציץ ואז את האדמה? או שלשאים אותו בין העציץ לתחתית?
    ואיך עדיף להעביר עציץ, רטוב מאוד או יבש מאוד?

אני יודע שזה רמה נמוכה אבל שמה אני עשיתי את הטעויות שלי בפעם הראשונה אז בבקשה. ותודה מראש.

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אם כבר יש פרלייט לא צריך להוסיף.
    אל תלחץ, תמלא קצת אדמה, תדפוק על התחתית, תמלא עוד קצת, תדפוק עוד קצת וחוזר חלילה עד שהעציץ מלא לגמרי באדמה אורירית ולא דחוסה מדי. בסוף תשקה טוב טוב את העציץ שכל האדמה תרטב לגמרי ותתהדק קצת, ואז אתה יכול להוסיף עוד אדמה או טוף או הידרוטון כחיפוי במקום האדמה שנרטבה ושירדה בהשקיה.

3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    פשוט לשפוך את התערובת לעציץ לא לדחוס ולא כלום למלא את העציץ בתערובת ולהשקות במים כח הכבידה כבר ידחוס לך את האדמה בדיוק במידה.
    (שים לב שאחרי ששפכת מים גובה האדמה יורד קצת אל תשכח להוסיף עוד אדמה עד גובה העציץ )

4. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    יצאה לי ככה שהריבוע של האדמה באמצע העציץ טיפה יותר גבוה מהעציץ עצמו, אבל אני מקווה שזה ישתיף עם הזמן, עם הוא רק יצליח להיתושש עד הערב שאני יוכל לכופף אותו ולהדליק את האור והוא ישרוד, עוד טיפה אני כבר מסיים איתו, שבוע שבועיים מקס' שלושה וסימנו גידול של חמש + חודשים!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!