1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להכניס לאדמה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י thedevilmaycry, ‏11/6/14.

1. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, ניסתי להנביט זרע בשיטה עם הצלחת והמגבות נייר, לא הצליח לי, העברתי אותו אתמול בלילה לכוס ועכשיו אני מחכה, עברו 12 שעות והוא לא שקע אז דחפתי אותו קצת ועירבבתי כדי שישקע,
    אני כבר בטוח שהוא לא ינבט יותר ואני רוצה להכניס זרע אחר לאדמה שדוד הביא לי מהגינה שלו (בבית) עכשיו אני לא רוצה לטעות כי זה כבר זרע שני:
    תוך כמה זמן צריך לצאת משהו מהאדמה? ובאיזה עומק לשים אותו?
    באיזה כלי צריך לשים אותו בנתיים? אפשר כוס פשוטה של שתייה חמה?
    לא הולך לי טוב בשיטות הנבטה האלה אז אני מכניס ישר לאדמה, כמה צריך להשקות אותו? ולשים עליו חצי בקבוק או משהו לשמירה על לחות?
    אפשר לשים אותו על הגג בבניין או שלא טוב לו שמש ישירה?
    תודה רבה:)

שאלה נוספת-
    האם אפשר להעביר מאדמה לאדמה ז"א כשהוא יצא החוצה אני יכניס אותו לכלי גדול יותר אבל עם אדמה אחרת.. זה בסדר?

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    תוך כמה זמן צריך לצאת משהו מהאדמה? ובאיזה עומק לשים אותו? זה לא משהו מוגדר , אם לא הנבטת אותו קודם - יכול להיות שבוע יכול להיות שבועיים...עומק 1-2 ס"מ ולא להדק את האדמה .
    באיזה כלי צריך לשים אותו בנתיים? אפשר כוס פשוטה של שתייה חמה? כן אפשר כוס פשוט אבל שלא תהיה שקופה.
    כמה צריך להשקות אותו? ולשים עליו חצי בקבוק או משהו לשמירה על לחות? להשקות שהאדמה תהיה לחה מספיק שליש כוס מים איפה ששתלת את הזרע . אין צורך לשים חצי בקבוק בשביל לשמור על לחות אלא פשוט להקפיד בנתיים על אדמה לחה עד שהוא לא נבט אבל שהאדמה לא תהיה יותר מידיי רטובה / בוצית.
    אפשר לשים אותו על הגג בבניין או שלא טוב לו שמש ישירה? שמש ישירה זה הכי טוב , אבל אתה צריך מקור אור ל24 שעות עד שהוא יצא החוצה . עדיף תחת נורה כלשהיא אפילו פלורוסנט או שמתי שהשמש שוקעת פשוט תעביר אותו לבפנים תחת נורת פלורוסנט.
    האם אפשר להעביר מאדמה לאדמה ז"א כשהוא יצא החוצה אני יכניס אותו לכלי גדול יותר אבל עם אדמה אחרת.. זה בסדר? כן,רצוי אדמה מדושנת.

3. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה!!
    אני לא חושב שיש לי אפשרות ל24 שעות אור. אני אנסה לחפש פלורסנט בבית. כמה רחוק הוא צריך להיות מהכוס?

4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    כמה שיותר קרוב(10-5 סמ)... אבל אם יש לך נורה חזקה בסלון או משהו כזה אתה יכול לשים גם שם , למרות שזה לא כזה חזק אבל זה עדיף על כלום , אני ככה עשיתי וזה די עזר לי.

5. NonCivilized

NonCivilized חבר חדש

לייקים:
    0
    עזוב הנבטה ושטויות, זה סתם מכה לצמח, שים אותו 12 שעות בין מגבות נייר ספוגות במים (לא ממש רטוב רק שיהיו ממש לחות ורטובות)
    ואז שים באדמה מושקת ותדאג להשפריץ עם מים על החלק העליון שיהיה כל הזמן לח במיוחד בסביבה של הזרע.

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    עצה שלי שים בין 2 צלחות 2 ניירות סופגים וביניהם את הזרע ואת כל זה בתוך שקית (תנסה לאטום את השקית כדי לשמור על לחות גבוהה) גם לי לא נבט ועשיתי את זה תוך פחות מיום גדל זנב

7. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מכניס את הזרע שלא הצליח לנבוט לאדמה טובה אך אני לא יודע אם היא מדושנת או שיש בה דברים או לא.. זה משנה? זה יזיק לצמח?
    אני סתם רוצה להכניס כדי לקבל עוד תקווה ממנו כי ממש חבל עליו!
    בנוסף אני מכניס זרע אחר להנבטה כמו שאמרתם.

8. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    באדמה שקונים ממשתלות בד״כ כתוב על האריזה אם היא מכילה דשן.
    תן לזה כמה ימים; אחרי כמה נסיונות הנבטה תגבש את השיטה שהכי נכונה בשבילך. חשוב לא להשקות יותר מדי כששותלים בעציץ הקטן (או בכוס הקפה החד פעמית) ולוודא שיש ניקוז לעודפי מים, שלא יירקבו השורשים מעודף מים.

9. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אגב אם אתה לא רוצה לבזבז יותר מדי זרעי קנאביס על שלב הלמידה והנסיונות הראשוניים - גייס קצת סבלנות, ותנסה לתרגל את תהליך ההנבטה על זרעים של דברים אחרים, כמו למשל זרעי עגבניות או זרעי בזיליקום. אני לא יודע אילו זרעים הכי דומים לזרעי מריחואנה, אבל קראתי שבזיליקום באופן כללי זה צמח שמאד דומה לקנאביס מהרבה בחינות, ככה שאולי כדאי לנסות לתרגל עליו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!