1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לוליפופינג בפריחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י FarmerJohn, ‏22/5/16.

1. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אז מה שאתה אומר אתה מחזק את דבריו של פונזי
    ומהדברים אני מבין שלוליפ יכול להגדיל את היבול אבל פוגע באיכות של הסטלה. האם זה נכון בוודאות ואם כן כמה זה יכול לפגוע באחוזים(אתה ממש לא חייב לדייק)
    הצמחים אצל החבר מאד יפים ובריאים משהו כמו 180 סמ לא באוהל וקראתי באיזשהו מקום שאם מורידים אז הפרחים בחלקים העליונים מיתנפחים יותר הצמח עובד על החלק העליון.
    אני מתעניין למה הוא רוצה לעשות לוליפ והוא מפחד שהצמח היכנס לסטרס והפריחה תאט. שבוע 3 בפריחה

2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אני לא אמרתי שהורדת עלים פוגע בסטלה , אין לי דרך לבדוק את זה , ובהקשר לעלים צהובים שלא מדיע אליהם אור גם לא נכון , אני לא בצעתי שום נקיון למטה , וכל הצמח נשאר אצלי ירוק כל הגידול! גם מה שקיבל פחות אחר, מה שקורה זה שהצמח קולט אנרגיה מלמעלה ומעביר לשאר חלקי הצמח. שורה תחתונה , אני אישית לא ממליץ לגעת בכלום , מי שחולק עליי , שיעשה מה שטוב לו :)

3. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    וואלה גם אצלו הפרחים ירוקים חבל׳ז באמת מגניב
    והם גבוהים אחי נושקים ל2 מטר. אני לא נתקלתי בדבר כזה בגידול בייתי. והכולות השם ישמור מלא מלא. צמח אחד 30 כולות. הוא רק רצה לדעת אם כדאי לנקות. נשמח לשמוע אם יש לעוד מישהו משהו לומר

4. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    כמו שכבר כתבתי בפוסטים אחרים, אין בעיה להוריד עלים מהחלק התחתון (בעיקר בסקרוג) אבל להוריד בשלבים לא בבת אחת כמות גדולה!
    הורדת עלים (בהירים או כאלו שמתחת לרשת) , מועילה בין השאר גם להקטנת אחוזי הלחות בחלל בעיקר וזה חשוב בפריחה! אם עושים את זה בהדרגה זה רק עושה טוב. אין הבדל באיכות הסאטלה הסופית, אבל בבריאות הצמח (פחות לחות ואופציה למזיקים) ללא ספק זה מועיל.
    אני מניסיון, מורידה מתחת לרשת, אבל בגלל שאוהבת גם את התפרחות הקטנות וה"לא מפותחות" דואגת להם לתאורה גם בחלק התחתון. נורת cfl עושה את העבודה.
    בקיצור, הורדה מושכלת ובהדרגה, מניסיוני, עושה טוב. רק בריאות :)

5. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    לוליפופ זה אחד הנושאים הכי שנויים במחלוקת
    בלי קשר עלי מניפה גבוהים שמסתירים חדירה לדעתי כן כדאי להוריד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!