1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לופוס ופיברומיאלגיה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י חני226, ‏24/7/18.

1. חני226

חני226 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בת 47 חולה בלופוס יחסית שקט עם דלקות פרקים מידי פעם, יש לי גם פיברומיאלגיה, 4 בלטי דיסק וחוליות השידרה ובעיות גו , הייתי מטופלת שנתיים במרפאת כאב עם עירויי לידוקאין שלא כל כך עוזר, מתחילה סבב נוסף של עירוי, במשך כמעט כשנתיים קיבלתי לירקה + סימבלתה ומדבקות בוטרנום וכדורי שינה ללילה, בחודשים האחרונים אני נמנעת לקחת מהכדורים כי הם לא עושים לי טוב וכשאני ממש סובלת אני שמה מדבקות ולוקחת לירקה. וכדורי השינה באופן קבוע כי בלעדיהם אני לא נרדמת בגלל הכאבים.
    שבוע הבא לאחר שנה של הפסקה אני מתחילה שוב טיפול במרפאת כאב.
    מסביב אני קוראת הרבה על קנביס רפואי ורציתי לדעת אם שווה לי להלחם לקבל את זה? האם יש רופא בקופת חולים כללית שממליץ? או רופא פרטי? ובכלל מה הסיכויים שלי לקבל.
    והאם יש פה כאלה שאכן זה עזר להם לכאבי פרקים ולפיברו.

תודה לעונים

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    קודם כל תהיי בריאה בעזרת השם, הכל יהיה בסדר ועכשיו בסדר, אל תמשיכי עם הכימיקלים המסריחים שדוחפים לאנשים במרפאות כאב רק כדי להרוויח כסף על זבל לא מוכח, סיגריית קנאביס בבוקר עם הקפה, בצהריים רק אם יש כאבים ובערב לפני השינה, תירדמי כמו תינוק, תילחמי על הקנאביס כי הוא לא רק עוזר לכאבים אלא גם מרפא לגמרי את כמעט כל סוגי המחלות, מנסיון של שנים בקנאביס כולם כולל כולם חייבים לנסות, לא בתור סם, אלא בתור תרופה מוכחת, יש לך סיכויים טובים ויש רופאים שמאשרים על בסיס קבוע, חפשי באינטרנט או מהמלצות, ברגע שתתחילי עם הקנאביס, לא תרצי לקחת אפילו אקמול לכאב ראש, שלא לדבר על הנפט הגולמי והזפת שמחדירים לך לגוף. לידוקאין, קוקאין, מתאמפתמין וכל מה שנגמר באותיות האלה הם סמים קשים מאוד, פוגעים בהרבה מערכות בגוף ובמיוחד בכליות ומי שמשתמש בסמים האלו הם נרקומנים בדרך כלל, גם ובמיוחד בכלא, תעשי הכל כדי לקבל קנאביס, יש לך סיכויים של 100 אחוז אחרי שנתיים של טיפול במרפאת כאב בכל מיני חומרים שניסו עלייך, לא הצליח, נכון? בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!