1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה הסבירות שהיק''ר יסרב לבקשה? (סוג של פריקה על הדרך)

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י Abysm92, ‏3/1/20.

1. Abysm92

Abysm92 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן עוד שבועיים הפסיכיאטר שלי מגיש לי בקשה ליק''ר אחרי שאני אצלו כבר בסביבות ה8 חודשים, אני מוכר בביטוח לאומי עם 40% רפואי על רקע פוסט טראומה, אני לא רוצה לפרט יותר מדי אבל משום מה הוא סקפטי לגבי כך שיאשרו לי בטענה שהאבחנה היחידה שעומדת בתקן היא 'פוסט טראומה קשה ועמיד לטיפול' .. אני לא מבין למה הוא אומר את זה וזה מטריף לי ת'מוח, נותנים לי 3מג זאנקס ליום במרשם לא כולל וצמח הוא סקפטי לתת לי, אני מעשן שנים, מנוסה בסמים וזה, עשיתי גמילה מהכל גם מירק לשנה כדי לתת צ'אנס אמיתי ומחורבן לתרופות והמוסד הרפואי שזיין לי את המוח בסמים קשים,.. בכל אופן הפוסט טראומה היא מורכבת המשתרעת בתקופת ילדות כוללת אלימות מינית נפשית ופיזית, היה לי בשנה ראשונה שהוכרתי בביטוח לאומי 70% רפואי, זה מתסכל שלא משחררים לי את הצמח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!