1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משנק 400w יתאים לנורת 250w?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Dr.sepok, ‏17/7/14.

1. Dr.sepok

Dr.sepok חבר חדש

לייקים:
    1
    יש לי חבר שמוכר
    קול טיוב+משנק+מנורה 400w
    רציתי לדעת האם המשנק יתאים למנורת 250w ולא יעשה בעיות?
    אני מתכון לשים מנורה 250w בגלל כל מיני אילוצים
    תודה

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תראה חבר רוב הסיכויים שהמנורה תעבוד בלי בעיות, לפחות לחודשים הראשונים - יש מצב שגם ליותר משנה.

מכיר אנשים הטוענים כי הם משתמשים זמן ממושך במשנק 1000 לנורות 600 וכדומה, אבל זה כן מפעיל לחץ לא בריא על המשנק וזה כן עשוי לגרום לבעיות עם השלכות קשות כמו שרפה או משהו בסגנון (שוב, רק ממה שקראתי אני באופן אישי לא הכרתי מישהו שהחיבור הזה גרר בעקבותיו שריפה).

אני הייתי ממליץ לך אולי ללכת להידרושופ עם המשנק ולבקש שיחליפו לך את המשנק 400 במשנק 250 משומש (יש להם לפעמים).

בהצלחה!

3. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    הדבר לא אופטימלי מבחינת צריכה חשמל...
    אם האילוצים הם אילוצי טמפרטורה אז ממליץ לך לפעול כמו שAdiv הציע ולנסות להחליף למשנק 250 משומש.
    כנ"ל לגביי אילוצי חשמל כי משנק 400 עם נורה (צרכן) 250 זו לא קונפיגורציה אופטימלית בכלל מבחינת חשמל.

מבחינת סכנה - Adiv צודק וקודם כל המנורה בסכנה (תלוי במשנק - חיי המנורה יכולים להתקצר או שהיא אפילו תישרף די בהתחלה) ואחריה גם יכולה להתעורר בעיה חשמלית שבמקרה קלוש עוד תעורר שריפה.

אם תיתן יותר פרטים על שטח הגידול אולי בכלל תוכל פשוט להוסיף מפוח (שקט אפילו) ותוכל לעבור עם מערכת 400 שזה הרבה יותר כדאי..

4. Dr.sepok

Dr.sepok חבר חדש

לייקים:
    1
    אני יסביר את המצב ולמה זה קורה.
    התחלתי בעיצוב חדר הגידול
    יש לי וונטה 240, מפוח 160, 2 מאווריים ומכשיר אדים
    עכשיו חסר לי רק משנק, מנורה ורפלקטור
    יש לי בחור אמין מאוד שמוכר משנק+קולטיוב+מנורה ב-500, 400w, ואני רוצה להשתמש ב-250w.
    יש 3,4 זרעים על אוהל ds90 ii 90x90x160
    מנורה 400 לפי הוצעה חודשית קצת יקרה לי

5. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אם הוא מוכר לך משנק במצב חדש אז דבר עם חנות כמו ש Adiv הציע לך ותנסה להחליף.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!