1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתלבטת על אוטומטים בתקופה הזאת

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Anna, ‏24/8/14.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    שלום חברים
    אחרי כמה התנסויות במחזורי גידול...אני מתלבטת אם להתחיל שוב מחזור נוסף של אוטומטים בגידול חוץ או נקבות רגילות. מה מומלץ יותר לגידול חוץ עכשיו?!
    אם אשתול נקבות בחוץ, שעות האור-חושך בחודש חודשיים הקרובים ישבש את הגדילה/תפוקה?
    אשמח לעזרתכם המהירה :)

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    עכשיו כבר לא ממש כדאי לשתול בחוץ צמחים רגילים כי זה עלול להיות מאוחר מידי -
    בעצם מה שעלול לקרות זה שהצמח יכנס לחורף וימות מהקור והרוחות עוד לפני שהוא יסיים לפרוח.

אוטומט בחישוב מהיר לעומת זאת -
    תוך לא יותר מחודש מתחיל פריחה, תוך לא יותר מחודשיים מסיים - נגיד ונזרע בתחילת ספטמבר, אז - 3 חודשים זה תחילת ינואר קציר,
    זה גבולי, אולי הוא עדיין יכנס לגשם אבל בטח שלא לשיא החורף שממש יכול להרוג אותו.

3. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    תודה על התשובה המהירה....
    לדעתך, מה עדיף לי לשתול עכשיו אוטומטים בחוץ או לשתול רגילים בחוץ ובשעות הלילה להכניס לתאורה בארון גידול?
    :)

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    בכל הכנות - אני לא יודע.
    אני לא מכיר אותך מספיק טוב בשביל להגיד לך מה עדיף לך, [:
    אבל לתזז פעמיים ביום עם השתילים פנימה החוצה לא כל כך מומלץ אם זה נעשה בצורה חובבנית, כי זה יכול לגרום לכל מיני נזקים לצמח החל מנזקים פיזיים, חרקים וטרמפיסטים שיעלו על הצמח בדרך, שוק מהמעברים וכו'.

לדעתי את צריכה לחשוב על העניין קצת יותר לעומק,
    לגדל גידול גרילה זה לא סיפור פשוט, גם לגברים חסונים - ובטח שלא לבחורה - זה לסחוב כמויות גדולות מאד של מים, בחום, פעם ביום לרוב,
    זה למצוא מקום מספיק טוב שזה לבד יכול לקחת הרבה זמן ולהיות לא פשוט,
    זה לחפור בור, לסחוב אדמה,
    וכל זה מבלי לדבר על מה שעלול להיות בדרך בין אם זה תקלות עם הצמח, הסתתרות מאנשים או מהמשטרה והזמן שזה לוקח.

אני מצטער אני ממש לא רוצה לבאס אותך אבל אלה דברים שאת ממש רוצה לקחת בחשבון.

אבל - אם יש לך מקום בגינה או במרפסת וזה בטוח מספיק, אז זה כבר סיפור אחר ואין בעיה לשתול עכשיו אוטומטיים ולתת להם להינות בשמש, או לשתול רגילים ולהכין להם חדר גידול מקצועי ומושקע.

חוץ מזה בסוף דצמבר-תחילת ינואר את יכולה להתחיל לזרוע זרעי פרג [:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!