1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נודע לי היום שקיבלתי אישור קנאביס -כמה שאלות

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י r.kelly, ‏9/12/15.

1. r.kelly

r.kelly חבר חדש

לייקים:
    0
    היום נודע לי שקיבלתי אישור לכאורה ב3.12 , 20 גרם ושהספק שלי פארמוקן
    בנוסף נאמר לי שייצרו איתי קשר לגבי הדרכה - איך מתכוננים לדבר כזה? מה בדיוק עושים בהדרכה והיכן זה מבוצע?

האם אני אמור לבחור זן מסויים או שבוחרים בשבילי?
    אילו זנים מומלצים בפארמוקן?

אשמח למעט הכוונה

2. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אין מה להתכונן להדרכה, זה סתם בחורה בא אליך הביתה, אתה משלם לה כסף על כמה דקות שהיא משחקת אותה יודעת מה היא מדברת והיא הולכת. זה סתם הדרכה לדעתי אתה תקבל יותר מידע והדרכה מהאינטרנט או פה בפורומים. לגבי הספק יש לי נסיון של שני זנים איתו, אחד זה עם ה 7 אחוז THC 7 אחוז CBD- זן נחמד אבל לא הייתי לוקח אותו במיוחד שיש רק אספקה של 20, אם אתה חדש בעישונים באופן כללי אז כן הייתי ממליץ עליו כי הוא הכי חלש מבחינת ההרגשה בראש. הזן השני שניסיתי זה הבלנד שלהם שהוא מאוד איכותי ומהנה.
    לגבי השאלה אם לבחור זן או שבוחרים לך, כמובן שהתשובה היא שאתה בוחר לעצמך מה שחפץ לליבך ולא הם בוחרים בשבילך.
    כל הזנים שאתה רואה באתר שלהם הם ניתנים לבחירה, אז תרגיש חופשי להזמין כמו שאתה מזמין משהו לאכול במסעדה אותו דבר.
    הזמנה אפשר לעשות בטלפון במוקד ברק אם אני לא טועה, אתה מזמין איזה זן שבא לך חשוב לפחות איזה שבועיים לפני יום האיסוף, יום האיסוף זהו יום קבוע בשבוע ובשעות מסויימות ורק ביום הזה של השבוע אפשר לבוא ולקחת את ההספקה(או לשלם מחיר גניבה של 100 שקל ויגיעו אליך הביתה).
    אפשר לשלם במזומן או באשראי, המיקום איסוף עצמי הוא באברבאנל שזה בבת ים.

מקווה שעזרתי.

3. r.kelly

r.kelly חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה לך על המידע המפורט עזרת לי
    נאמר לי שהספק יצור איתי קשר במהלך השבועיים הקרובים, אז לאחר שהוא יוצר איתי קשר אני אומר לו איזה זן אני מעדיף? או שאני צריך ליצור קשר יזום מראש? אודה להבהרה

4. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אם אני לא טועה כשהמדריך או המדריכה באים לפני זה הם מדברים איתך ואתה יכול לבקש מהם שיביאו להדרכה את האספקה שלך ותגיד איזה זן אתה רוצה שיביאו, אתה זה שבוחר הם אלו שנותנים לך שרות אז אין לך ממה להתבייש.
    לאחר מכן ההזמנות הבאות שעושים הכל דרך הטלפון.

5. r.kelly

r.kelly חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על העזרה

6. r.kelly

r.kelly חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלה נוספת - הבנתי שאני במסגרת הטיפול החדש בקנאביס צריך לבקר אחת לרבעון אצל רופא מומחה לרשמים אודות ההשפעה -האם הרופא המומחה הוא בהכרח זה שרשם את ההמלצה או שיש רופא מטעמם שאני אמור לגשת אליו?

7. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    הרופא שרשם לך את ההמלצה, לפי ידיעתי בקושי הולכים אליהם בכלל, אבל לידע כללי פעם ב 3 חודשים צריך לבקר אותו.

8. r.kelly

r.kelly חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה חבר
    מאחל בריאות לכולנו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!