1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נטילת MDMA

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י סטלן סקרן, ‏2/8/23.

1. סטלן סקרן

סטלן סקרן חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן לקחתי כבר אמדי מספר פעמים , חלקם היו באחריות חלקם היו פחות ופעם האחרונה הייתה על הפנים , היה לי ocd מסויים (חשוב לציין שבתקופת זמן הזאת לא הייתי מודע לocd) ולקחתי את האמדי בחוסר אחריות ובכמות גבוה וזה כנראה חיזק את האוסדי ברמה יותר גבוהה וחשוב לציין שעשיתי את זה עם האנשים הלא נכונים וקרו כל הדברים הלא נכונים בערב אחד (ידידה שנסיתה ללחוץ איתי להיות איתה למרות שידעה שלא משנה באיזה מצב אני איהיה אני לא איהיה איתה הישארות לבד אחרי שהם עזבו אותי שם לבד) אחרי מספר חודשים רציתי לנסות עוד פעם אבל לא נפתח לי (כנראה נלחמתי בזה באופן לא מודע) היום אחרי טיפול CBT אני מתחיל לראות שאני ״חוזר לעצמי״ עכשיו אני רוצה לנסות את האמדי שוב כי כן הוא היה לי כיף וכן ראיתי את זה במשהו שאני יכול לעשות מדי פעם ואחרי גם מה שעברתי התחלתי לקרוא ולהתעניין יותר ולהיות מודע איך לעשות את הנטילה הבאה לבטוחה יותר ואחראית יותר השאלה שלי אם אני אקח שוב פעם אם זה יכול לקרות שוב (כמובן שאם אקח עוד פעם היא תיהיה בצורה יותר אחראית ולפי הספר בדיוק) ואם כדאי לי לנסות שוב עוד משהו נוסף שרציתי לכתוב זה שגם מקור ההתארגנות הקודם די בספק כי שוב הייתי ילד מטומטם ולא כלכך התייחסתי לעניין של מקור אמין וחומר טוב לפני

השאלה שלי בעיקרון זה אם אוכל להתנסות שוב למרות הocd שהתפתח וכנראה הנטילה הקודמת הגריעה את המצב ואם אוכל לחוות עוד פעם את החוויות הראשונות שלי מהסם הזה. היום אני יכול להגיד שאני מודע לחלוטין בocd ול״חרדות״ כיביכול ומקבל כלים להתמודד איתם ולחיות איתם

#1 סטלן סקרן, ‏2/8/23
    נערך לאחרונה ב: ‏2/8/23
  2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
  3. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אל תיקח

4. סטלן סקרן