1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נייס גאי ואלכוהול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י arturiop, ‏29/10/15.

1. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    אזז ככה ליפני חודש בארך יצאתי אם כמה חבררים לשתות שתינו משהו כמו בקבוק וחצי לשלוש איש וכמובן שחטא נייס תוך כדי השתייה , בדרך כלל אני בן אדם עמיד מאוד בסטלה ולא פעם ראשונה ולא פעם 700 שאני מערבב, במיקרים הכי גרועים
    האיתי פשוט מתנתק ונרדם במקום אבל הפעםם סיפרו לי אנשים שראו אותי שפשוט נגנב לי המוח התחלתי לרוץ ליפול לשלוך אגרופים לכל עבר בלי שום סיבה ולאפחד יענו באוויר, ניסו להרגיע אותי וכניראה זה הוביל לקטטה כי התעוררתי שבור אולי מכל הנפילות או ממכות, לא יודע, ומאז יתחלתי לשים לב שכאילו אנשים מסתירים ממני משהו כאילו עשיתי משהו לא בסדר בכלל ואפחד ואפילו הסתבחתי האיתי מבולבל והחלתתי ללכת לגמילה, חשבתי ששם אני ירגע קצת ויצא מכול התסביחים שהיו לי בראש אבל שם דווקא היה ההפך התחילו כאבי ראש נוראיםם!! והבילבול לאא שיחרר לרגע ההפך תסבחתי את כל מי שמיסבבי
    כולם ניסו לעזור לי ואני ראתי את זה כאילו כולם שקרנים ורמעים קיצר מניאק, כולם וכל זה מלווה בעצבים ובלבול ופרנוייה נוראית
    עד שהחלתתי לברוח משם, אני נקי כרגע אבל עדיין מבולבל רצח ועצבים באים וחולפים השאלה שלי האם למישהו זה קרא בעבר או שמישהו ראה מיקרים של אנשים כאלה
    האם כדאי לי ללכת לפסיכיאטר, כי אני מרגיש שאני הולך להתחרפן לגמריי
    אבל אני מפחד ללכת לפסיכיאטר כי אני לא רוצה להדפק עוד יותר מכל התרופות שמה
    מה עושים במצב כזה???

2. kakibelebn

kakibelebn חבר חדש

לייקים:
    2
    אח שלי, יש דבר אחד שלא עושים, וזה נייס גאי, נייס גאי זה לא טריגר לפסיכוזה... זה פסיכוזה במקום סאטלה.
    זאות אומרת אתה לא צריך להיות בסיכון גנטי של פסיכוזה כדאי שיהיה טריגר שיפעיל אלא הנייס גאיי הוא עצמו יהפוך בן אדם בריא לפסיכוטי.

חוקים להסתדרות בפסיכוזה ללא תרופות:
    0 אל תשתף אף אחד יותר במה בעובר לך בראש, אל תיתן למחשבות ששלך להניע אותך לעשות דברים שאולי לפני שנה לא היו נראים לך הגיוניים לעשות, - אל תעשה אתם זה לא יעבוד לך אתה לא קוסם ולא קורה מחשבות
    והכי חשוב על תספר לאנשים סיפורים הזויים - החוקים האלה נועדו לשמור עליך
    1 אף אחד לא בעמת מתקשר איתך
    2אף אחד לא נגדך, אתה מפרש את זה ככה ואתה מרגיש שכל רופא כל אח כל בן אדם הוא מוסדניק או שוטר אבל יש הרגשה בטוחה העולם כאילו התאחד נגדך. - תזכור שזה קורה זה המוח שלך.
    3 תרסן את עצמך, אתה תגיע לכל מיני מסקנות הזויות שיהרסי לך חודשים שלימים מהחיים
    4 למצוא חברה זה יותר טוב מללכת לגמילה ולהתערבב עם זבל אנושי
    5 אם רוצים לקחת אותך לאישפוז בכפייה, אז תגיד שאתה בא בהסכמה, ככה ישחררו אותך מהר יותר
    6אל תיגע בנייס גאי - זה מסוכן יותר מלקחת אסיד כל יום
    יש מדינות בעולם כמו רוסייה שבהן נאייס גאי וספייס נמצאים בהגדרה אחת עם סמים כמו קראק, אופיום, ומט'.
    7 ניס גאי ואימפוטנציה - תיזהר אבל תיזהר לא להגיע לזה - זה אולי לא לקביעות אבל זה מה שקורה לך במשך כנה ימים עאפילו ששחלפה ההשפעה

BlackGhost אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!