1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נעקצתי, צריך המלצות

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י איךקרהלי, ‏25/10/20.

1. איךקרהלי

איךקרהלי חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,

אני 4 חודשים אחרי כימותרפיה וניתוח, מקווה מאוד שרק נפלתי לזה בגלל שאני עדיין לא השתקמתי לגמרי והמוח עדיין קצת מרוסס.

נגמר לי המלאי החודש וסבלתי היום מכאבים. פניתי לטלגראם לקנות משהו. פנה אליי מישהו אמר לי שיש לו אכילים מצויינים וכו... עשינו משיכה עם קוד אימות כשהוא היה בדרך ונעלם לי.

עוד מישהו פנה עליי כביכול לעזור לי רגע אחרי זה, בסוף ביקש ממני את אותה תהליך אז צחקתי לו וחסמתי.
    שלח לי עוד הודעה עם נשק ואמר שיגיע עד אליי ואיים אליי (חשוב לציין שזה היה gif וזה לא היה נראה כמו חדר בארץ, אבל עדיין...)

יש למי שעקץ אותי את הת״ז, שתי סלפים, מספר אלפון וכתובת והמספר של החשבון בנק (לא כתובת על התז כתובת אחרת). הוא יכול לעשות הרבה עם זה?
    שוב אני לא מפגר, עבר שנה לא פשוטה.

מה אתם ממליצים לעשות? בעיקרון אני לא ככ מפחד ללכת למשטרה כי רק קניתי שם (קניתי מסוחרים אחרים בעבר) ויש לי רשיון וצלקות נוראות שאני יכול להראות להם.
    להתקשר לבנק להחזיר את הכסף? היה סכום משמעותי אבל אני מעדיף שקט מאשר לקבל את הסכום הזה חזרה עם בלאגן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!