1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטאפ הידרו - התייעצות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י SonicBoom, ‏15/7/20.

1. SonicBoom

SonicBoom חבר חדש

לייקים:
    1
    https://www.hydrogarden.co.il/shop/...ull-hydro-grow-systems/0-5-legalize-it-hydro/

מאוד קרץ לי הדיל הזה בהידרו-גארדן ויש לי כמה שאלות למבינים, מכירים ומי שיודע.

1)אוהל גידול GreenLab לבחירה: 90*90*160 או 90*60*180 ס"מ
    אני נוטה ל180 אבל אשמח לשמוע את דעותיכם .

2) מישהו מכיר את הנורת לד שמציגים בדיל , יכול להמליץ או לחלופין להמליץ להחליף אותה בנורת לד אחרת ?

3) המערכת הידרופונית WILLMA המשולבת (ייחורים וגידול עציצים) שהם מציגים מישהו נתקל בה ו/או יכול לתת את דעתו עליה?

4) ובלי קשר שאר המפרט :
    – זוג מתלי רצ'ט לתליית רפלקטור התאורה
    – טיימר אנלוגי תקע שקע
    – ונטה 4 צול לכניסת אויר * 2 (האם יש צורך במאוורר קליפס בנוסף?)
    – מד טמפרטורה ולחות דיגיטלי
    – טסטר לבדיקת חומציות* (הזמנתי כבר מד חומציות + מד מוליכות וטמפ' )

– דשן בסיסי GreenLab Perfect grow (מתכוון לשדרג לשלושת הדשנים של גרין לאב לאורך כל שלבי הגידול)

*** אפשרות לשדרוג המערכת במפוח יוצא + פילטר לסינון ריחות בתוספת של 310 ש"ח

אני אשדרג את המערכת בשביל המפוח היוצא +הפילטר לסינון ריחות כי זה די הכרחי אני בטוח.
    אבל אני עדיין חדש בזה אז כמה מק"ש אני צריך, וכמה זה משמעותי שהם יהיו מושתקים ?

אני יודע שאני צריך להוסיף לכל הרשימה הזאת
    קל מג
    מוריד/מעלה חומציות
    מתקן ייבוש (?)
    שרשורים, חובקים (?)
    מכשיר אדים(?)

לגבי אוסמוזה הפוכה אין לי , אבל המליצו לי להשתמש במי מזגנים , אשמח לדעת אם זה בסדר או לא .

בכל מקרה תודה על העזרה חברים אשמח לשמוע כל דעה מקצועית/חוויה אישית בנושא ותהיו עדינים אני עדיין רוקי בנושא.

2. ganja farmer

ganja farmer קנאביסט

לייקים:
    67
    אח בתור גידול ראשון הייתי ממליץ לך כן להישאר בגידול היידרו אבל עם מצא של קוקוס. שיטת גידול הרבה יותר סלחנית לטעויות ופשוטה ליישום. התוצאות ברמה טובה (לא כמו היידרו פרופר) אני מגדל רק בקוקוס כבר המון זמן ועומד על 1.2 עד 1.4 גרם לוואט שאני חושב שזה סבבה.

#2 ganja farmer, ‏15/7/20
    נערך לאחרונה ב: ‏15/7/20
  3. SonicBoom

SonicBoom חבר חדש

לייקים:
    1
    מה זאת אומרת הידרו פרופר?
    ואתה אומר קוקוס יותר סלחני מהידרוטון?

ומה אתה אומר על הסטאפ חח

4. SonicBoom

SonicBoom חבר חדש

לייקים:
    1
    אני רוצה לחזק , חשוב לי שיהיה מושקט כמה שאפשר אבל השאלה כמה הכרחי זה לשדרג למושתקים ומה (מפוח, וונטות, שרשורים , חובקים וכו')
    ולמבינים איך הנורת לד המוצעת בדיל, ואיך המערכת willma ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!