1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סמים בצבא

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Orkaby, ‏16/6/16.

1. Orkaby

Orkaby חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעשן לרוב חשיש כמעט כל יום במהלך השבוע (כן גם בבסיס) ויש בי חששות במקרה והשם שלי יעלה בחקירה של מישהו שעישן איתי בעבר ונתפס או במקרה ויש סמוי אצלי בבסיס, לא משנה אפילו, יש חששות שיגיע לידיי צו בו רשום את שמי המחייב אותי לתת שתן בטענה שאני צורך סמים.

במקרה ואני מסרב בטענה שאני לא מסכים שיתעסקו לי בצרכים ויחדרו לי לפרטיות ולכן אני לא מוכן לתת שתן גם אם שלום עולמי היה מוטל על כף המאזניים אלא אם כן מדובר בעיניין רפואי/בריאותי, האם גם אם אכנס לכלא צבאי על סירוב לצו מתן שתן אוכל בסופו של דבר לצאת זכאי בטענה שזכותי לא להרשות התעסקות בצרכיי ובטח ובטח שלא פלישה גסה לפרטיות שלי רק בגלל שהם טוענים על סמך הסיבות שלהם, יהיו מה שיהיו, שאני צורך סמים?

בנוסף, אני נהג ואני בונה על הרישיונות שיש לצבא להציע לי אז לא אשמח אם אאבד את הרישיון שלי אבל גם לא ארצה להפסיק לצרוך עשן כיפי בטירוף על בסיס שבועי לפחות..
    דעתכם?

#1 Orkaby, ‏16/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏16/6/16
  2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    לא כדאי להסתבך על סמים בצבא. נקודה.
    יפתח לך תיק פלילי, מה שבאזרחות הרבה פחות סביר שיקרה על שימוש עצמי.
    הסירוב שלך למתן שתן לא יחזיק מיים, בשלב מסויים אתה תידרש לכך בצו של בית משפט.
    בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!