1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סמים לפני צבא

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ילדטוב, ‏3/9/14.

1. ילדטוב

ילדטוב חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני רוצה לטוס לאמסטרדם ב15 לספטמבר עד ה21 ואני מתגייס ב21 לאוקטובר
    העינייו הוא כזה יש לי תיק פלילי על שימוש ,הייתי רוצה לדעת אם צהל יכול לעשות לי זימון לבדיקת שתן לפני שאני מתגייס?
    ואם כן האם הפתרון שלי כדי להצליח לנסוע זה לדחות את הגיוס שלי?

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    בתור אחד ששירת שלוש שנים כלוחם בחטיבת חי"ר אני יכול לספר לך שהחיילים הכי "שפיצים" אצלנו היו מפילים ראשים בכל
    פעם שהם היו יוצאים הביתה - הקשר מ"פ, הקשר מג"ד, חלק מסמלי המחלקה וכמובן חלק לא קטן מהחפשי"ם ("חיילים פשוטים").
    זה ממש לא השפיע עליהם לתפקד בזמן שהם חזרו לבסיס - וכשהגיעו מ"צ למוצב היו דואגים באורח פלא להוציא את כל החיילים "המלוכלכים"
    לסיור/הפניות/עמדות/מחסומים וכ'...זה כי הם ידעו טוב מאוד שאסור להם לאבד את החיילים האלה אם הם לא רוצים להישאר שליש מהפלוגה.

בקיצור, אם לצה"ל יש בעיה שפעם עישנת קנאביס (לא משנה בארץ או בחו"ל) אז וואלה שיילך להזדיין, ההפסד כולו שלו.

אבל זה כמובן דעה אישית שלי שלא לוקחת בחשבון את השאיפות והציפיות שיש לך מהשירות הצבאי ככה שאני לא ממליץ לך להקשיב לי :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!