1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עד כמה קנאביס שונה מאלכוהול?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אמרלד, ‏6/8/16.

?

לנער שמנסה את שני החומרים, יש יותר סיכוי לפתח תלות ב...

1. אלכוהול

2. קנאביס

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
  1. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בוא לא נהייה תמימים...

jizzpants, newbudder ו-גרייס אוהבים את זה.
  2. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    בטח שקנאביס יותר ממכר, בחופשים בתיכון הייתי שותה חצי ליטר לפחות פעמיים שלוש בשבוע, וכשנגמר החופש הכל נגמר ביום אחד בלי שום תופעות בלי דודא בלי עצבים.
    לעומת זאת בסוכות הייתי תקוע בלי מה לעשן וכל החג הייתי בדאון ולא היה לי עצבים לכלום.

jizzpants אוהב/ת את זה.
  3. גאנג'ה ישראל

גאנג'ה ישראל קנאביסט

לייקים:
    27
    מה שאמרת על לא נרדם-מסכים,קרה לי. אבל זה עניין של הרגל. אני ישנתי כל לילה שנה על 20 מעלות במזגן. ופעם אחת היה הפסקת חשמל ולא נרדמתי כל הלילה. זה לא ששכבת במיטה עם רעידות ופירקוסים כי חסר לך סם(ראיתי מקרוב אנשים במצב הזה אבל מסמים קשים) אלה פשוט קשה לך להרדם כי שינית הרגל. נסכם בזה שהתמכרות של קנאביס היא לא כמו התמכרות של סיגריות תרופות סוכר לבן וסמים קשים וכו' אלה יותר כמו התמכרות למזגן לפלאפון לפני שינה או דברים שאתה רגיל לעשות ביום יום שקשה לשנות...

סבאלה אוהב/ת את זה.
  4. גאנג'ה ישראל

גאנג'ה ישראל קנאביסט

לייקים:
    27
    אל תהיו תמימים אנשים! אולי אתם לא רואים הרבה כתבות על זה אבל יש בתי ספר היום שבודקים בהם תיקים בבוקר כי נערים מגיעים עם בקבוקי אלכוהול בתיק! אני כבר פגשתי סיפור על אחד שהכה את חברה שלו כי לא גנבה לאבא שלה בקבוק בשבילו. כתבה על הנזק וההתמכרות לאלכוהול לא תראו כנראה בגלל אינטרסים וכסף. יוצא לי לעבור הרבה פעמים ליד קיוסק בבוקר שיש שולחנות בחוץ ואני רואה שם מלא פעמים בבוקר צהריים נוער יושב עם ודקה ואקסל. תתעררו

סבאלה אוהב/ת את זה.
  5. גאנג'ה ישראל

גאנג'ה ישראל קנאביסט

לייקים:
    27
    אגב אני מעשן לשעבר. מגיל 13 סיגריות גיל 14 קופסאות. הייתי מתחרפן בלי זה. פעם נסעתי לחופשה בלי סיגריות עם משפחה אני חושב שהייתי בן 16 וחצי, וכמעט התעלפתי(פיזית). כשהתחלתי לעשן קבוע ירוק החלטתי לנסות-שוב להפסיק עם הסיגריות(כמו שלא הצליח פעמים קודמות) הגמילה לקחה -רק - שבועיים ו היית קלילה ביותר. ריליף זה אח אנשים תשתמשו בו. אין בו תועלת אבל הוא יחסוך לכם את הרשימה הלא נגמרת של הרעל והמחלות שיש בסגריות

סבאלה אוהב/ת את זה.
  6. סבאלה

סבאלה קנאביסט

לייקים:
    53
    עצבני וחסר סבלנות כמו השכן הנימפומן שצועק כל היום על אישתו עד ששומעים אותה צועקת?
    קריזיונר רציני...
    כמו שכבר נאמר פה, יש להבדיל בין התמכרות נפשית להתמכרות פיזית!
    התמכרות נפשית, כמו במקרה של הקנאביס, הקושי להיגמל לרוב קטן מאוד. ובמקרים חמורים טיפול פסיכולוגי ואתה חוזר לעצמך.
    מה שכן, הכיף בלהתנקות אחר תקופה ארוכה הוא בתופעה של החלומות הצלולים במשך כמה ימים הראשונים שהמערכת הקנאבינואידית שלך מתרוקנת ואתה חזור לחלום בלילה... חלומות כאלו צלולים בחיים לא תחלום! אתה קם מהחלום כאילו ראית סרט! פשוט זוכר הכל לפרטי פרטים! ואם אתה חוזר לישון אתה חוזר לאותה נקודה! קראתי על זה קצת מחקרים... שווה ניסיון!
    כמובן שאני מדבר מניסיון של הכלב הנאמן שלי...

7. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    כתבתי פה כבר שקנאביס ממכר נפשית ולא פיזית. תקרא את התגובות שלי
    אני מדברת על כעס ועצבים "רגילים", לא על התקף עצבים או התקף פסיכוטי כלשהוא. מה לא מובן ? :) .
    וכן, זה הגיוני ולגיטימי שכשעושים הפסקה מעישון(אני מדברת על כאלו שמעשנים המון ומעשנים על בסיס יום-יומי) אז יהיה קוצר רוח. זהו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!