1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בגידול גרילה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דדה, ‏25/12/19.

1. דדה

דדה חבר חדש

לייקים:
    0
    מעוניין להתחיל בחודש מאי גידול גרילה של שלושה או ארבעה צמחים , אני רוצה למצוא מקום שלא אצטרך לבקר בו ,או לעיתים רחוקות , אני מבין שאני צריך למצוא מקום ליד מקור מים , השאלה שלי , איזה צמח לחפש בכדי לשתול לידו שתהיה לי אינדיקציה שהוא מקבל מספיק מים

2. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    חבר לא בטוח שהבנתי בדיוק את השאלה אבל להגיע לצמח לעתים רחוקות זה זלזול בצמח ובגידול.
    1 לכל צמח יש את הצרכים שלו ואם הצמח נמצא ליד מקור מים אז אי אפשר לדעת מה האינדקציה שהוא מקבל מספיק מים ( או אולי יותר מדי).
    2 אתה צריך אדמה טובה.
    3 הצמח צריך דשן אז אתה צריך להגיע למקום ולהשקות כל זמן הגידול.
    4יכולה להיות בעיה של מזיקים למינהם ואם לא תתפוס את זה בזמן אתה יכול למצוא את הצמח במצב שהוא כבר הרוס לגמרי.
    5 בגידול גרילה הצמח בד"כ מוסתר בין צמחים ועם הזמן בקיץ הזוית של השמש משתנה אז תצטרך לחתוך חלק מהענפים סביב שהצמח יקבל כמה שיותר שמש.
    בסופו של דבר ההחלטה היא שלך רק קח בחשבון שזה מתכון לגידול סבבה.
    יש לי נסיון עם גידול גרילה שיהיה לך בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!