1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בעיצוב חלל בנייה עצמאית.

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י Yoad, ‏3/5/16.

1. Yoad

Yoad חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב.
    כמו כל הסחים למיניהם גם לכלב שלי נמאס לקנות גרם ב100 שקל ולקבל חומר מסריח הוא החליט לגדל לעצמו את הפרח.
    קראתי והתעניינתי הרבה בזמן האחרון בכל הקשור לנושא גידוך אפילו קניתי את הספר ואני ממש לפני קניית ציוד.
    רק לפני שאני קונה. אני צריך לדעת כמה דברים שמציקים לי.
    1.יש לי חלל גידול קטן זאת אומרת זה ארון שהשגתי מחבר הוא במצב מצויין המידות שלו הם מטר גובה וחצי מטר עומק ורוחב בהתאמה. השאלה שלי היא כזאת האם הגיוני שבחישוב המק"ש יצא לי 70 סך הכל כולל המקדם 120.?
    2.האם זה יספיק לעציץ אחד ?
    3.האם קריטי הציפוי מיילר או פנדה אם הארון בצבע לבן מבפנים?
    4.אני לא מעונין בנורות נל"ג גם כי כפי שהבנתי מבחינת הגובה זה לא מומלץ כי החלל שלי נמוך וזה ישרוף את הצמח.האם 2 נורות cfl בהספק כולל של 110w וכמעט 8000 לומן יעשו את העבודה לפחות עד שלב הפריחה או שאני צריך לקנות עוד ?.
    5.האם ניתן להשתמש במפוח גם בשביל יניקת אוויר פשוט יותר נוח לבודד את הארון מאור וגם בשביל הריח.
    6.אם אני יקנה מפוח של 180 מק"ש שזה הכי מעט שראיתי למכירה זה לא יהיה יותר מידי החלפה של אוויר או שאין דבר כזה בהתחשב בכך שחישבתי כמו שצריך את המק"ש שדרוש לסט אפ הזה.
    סליחה על החפירה הכלב שלי פשוט מת להתחיל לגדל אבל הוא פרפקציוניסט ואוהב לסגור את כל הפינות מההתחלה שלא יהיו הפתעות.
    אודה לעזרה וטיפים לגידול נכון ומוצלח.

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    2. כן.
    3. לבן בסדר.
    4. עד הפריחה יספיק, עדיף עוד נורה כזאת. שיהיו בצבע לבן 6500K.
    5. לזה הוא מיועד
    6. לא חושב שזו תהיה בעיה
    בהצלחה

3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כל מה שבלאקגווסט רשם + אל תשכח מאורר קטן בפנים לתנועה של אוויר
    ולגבי 6. אם המפוח יהיה יותר מידי חזק הוא יוציא לך את כל הלחות שאתה צריך בצמיחה.
    לדעתי לך על ה 180 אבל תיקנה דיימר בנוסף שתוכל לשלוט על העוצמה של המפוח.
    בהצלחה חבר

4. Yoad

Yoad חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובה המהירה אאמץ רק שאלה קטנה האם נורות cfl מפיקות חום גבוה כזה שאני צריך לחשוש להשאיר דולק 18 שעות בתוך ארון עץ ? או שהמפוח יפצה על זה זה הדבר היחיד שאני חושש ממנו להשאיר הכל דולק ובמקרה יהיה דליקה וישרף לי הבית.
    אשמח לדעת האם מישהו נתקל בחשש מסוג זה ומה הוא עשה בשביל השקט הנפשי.

5. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    א cfl כימעט לא מתחממות אבל בשביל השקט הנפשי שלך, תעשה יום ניסיון כשאתה כל היום בבית ( שבת נגיד) תדלוק הכל ותראה מה אותך בפנים, לי ניראה שאתה אפילו יכול להוסיף מנורה אחת או שתיים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!