1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחופה - בבקשה - ייעוץ

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י יורי פוטונוב, ‏6/10/18.

1. יורי פוטונוב

יורי פוטונוב חבר חדש

לייקים:
    4
    עישנתי לפני איזה כמה ימים כמה שאכטות מגוינט בפעם הראשונה עם כמה חברים טובים שמעשנים קבוע וכאלה שיצא להם לפני לעשן אבל אני אף פעם לא עישנתי ורציתי להתנסות בשביל לראות מה הסיפור.
    (סאטיבה למתעניינים) וממש נלחצתי כנראה מהסיטואציה בהתחלה, אני זוכר שהרגשתי חולשה ברגליים וביידים, התחלתי לנשום יותר עמוק ולהרגיש כמו לחץ כזה באמצע החזה וגם הלחצתי את עצמי ממש, אמרתי לעצמי "איזה טעות, למה עישנת" "בבקשה שזה יעבור", הרגשתי שהפה שלי יבש, הלכתי לקנות מים ונשמתי בכבדות...
    אחרי איזה 15 דקות זה עבר והכול היה בסדר, צחקתי המון בלי סיבה ועשיתי אחלה של ערב, ראיתי סרט בקולנוע והיה לי מאנץ מטורף אז אכלתי מקדונדלס וישנתי בצורה קלילה מאוד באותו ערב

מיום למחרת בערך בערב, התחלתי להרגיש לחץ בחזה בדיוק כמו שהרגשתי מתי שנלחצתי אחרי הכמה שאכטות מהגוינט, מרגיש פתאום את הלחץ בחזה שהרגשתי אחרי הכמה שאכטות, מרגיש חולשה, ולחוץ בצורה כללית...

השאלה שלי היא האם זה מהקנאביס באמת כי זה הדבר היחידי שעשיתי יוצא דופן?????
    אני גם נלחץ עכשיו באופן כללי כי אני לא מבין למה זה קורה

מישהו מכיר מקרה כזה? האם זה עובר וסתם טראומה, מה ממליצים לעשות?

*אציין להשתדל לא להלחיץ אותי כי אני גם ככה היפוכונדר וכול דבר קטן חושב שאני הולך למות, אז להסביר בנעימות
    ושאין לי היסטוריה אף פעם של חרדות או דיכאון או לא יודע מה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!