1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרו לי בבקשהה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Itzik262281, ‏19/9/16.

1. Itzik262281

Itzik262281 חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום לכל מי שקורא אני נפצתי בצבא מנפילה ממנוף והרמת משקל כבד היום אני משוחרר קרוב ל 3 שנים אני מתופל במרפאת כאב מ 2013 את כל התרופות האפשריות נתנו לי טרמנדקס 300 נקסין ליריקה אופטלגין נוזלי אלטרול ועוד אך כלום לא עזר עברתי טיפולים כמו דיקור סיני מערבי חירופרכט ביופידבק שיכום יום פיזיותרפיה הידרותרפיה וגם זה לא עזר אפילו שלכו אותי לשיכום יום גם הפסיכאטרים קבעו שהסבל הנפשי נוצר עקב הפציה הגופנית כיום אני סובל מ פיברומאלגיה 16 מתוך18 4 בלטי דיסק גאות שבר ורצועה קרועה חלקית בקרסול ועוד רצועה קרוע חלקית בכתף ימין ושמואל אני לא יושן בלילות כמו בנאדם אף אחד לא מוכן להעסיק אותי אני מקבל היום אוקסיקונטין 10 מלגרם וסיבלתה 120 מלגרם אחרי השחרור נשיתי לרשונה קאנביס וזה עשה לי ממש טוב הצלחתי סוף סוף לישום ניהתי יותר רגוע שמח שבתי למרפאת כאב אמרו לי שאני לא זקאי בתענה שאני עוד ילד אני מתחנן מי יכול לעזור לי בבקשה אני סובל אני לא רוצה להיות עבריין מהרחוב ולקנות ללא אישור וא י גם לא רוצה שהמשך החיים שלי יראו כמו היום אני בן 23 לא עובד לא לומד אני לא יודע מה לעשות

סבאלה ו-גאנג'ה ישראל אוהבים את זה.
  2. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    אשמח לעזור לך, לתאום פגישה ולפרטים נוספים טלפן 054-9753003
    שלומי

סבאלה ו-NightHawk אוהבים את זה.
  3. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    מניסיון אישי, שלומי יכול לעזור לך.

הייתי במצב דיי דומה לשלך אחרי שנתיים במרפאת כאב, אחרי המון משככי כאבים שונים שרק עשו יותר רע ובעזרתו של שלומי קיבלתי רישיון לקנאביס רפואי.

אני ממליץ בחום, חוץ מזה שהוא בן-אדם אגדי עם ידע וניסיון שאין שני לו! :D

סבאלה אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!