1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צבא, מילואים והצהרת שימוש סמים.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrodg, ‏8/2/14.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    לפני יותר משנה השתחררתי, יש לי 3 שנים ברזומה בחיל האוויר, בתור טכנאי.
    בשבוע האחרון התקשר המפקד שלי [שהוא גם אחראי על אנשי המילואים] שהוא מעביר אותי למאגר החיילי [את האמת עד עכשיו אין לי ממש מושג מה זה לעזאזל מאגר חיילי, מה מטרתו והאם הוא נועד לחיילי מילואים שיעשו משימות שמירה].
    בעוד 7 חודשים בערך תפוג ההסמכה שלי, ומשם אני יהיה סה"כ חייל פשוט שאפשר לתקוע בכל מקום למטרת שמירות. 17 שנים של שמירות, לא תודה. לצערי אני לא מתכוון להיות שומר למשך 17 שנים, אומנם שרתתי בצורה שהיא לא קרובה להיות צהובה, ועכשיו כתוצאה מכך, אני סובל לפי דעתי.
    עכשיו אחרי המון חיפושים באינטרנט הגעתי משהו שנקרא הצהרת שימוש בסמים.
    קראתי קצת על זה אבל אני רוצה לדעת עד כמה שווה להתחיל להתעסק עם זה או לזרום עם המעבר אל הלא נודע??
    מישהו עשה כזה דבר? היום בעיות מסויומות???

עידכון:
    אחרי קריאה מעמיקה, הבנתי את המשמעויות. אני מעדיף לשמור על גבולות ישראל..

#1 nimrodg, ‏8/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏8/2/14
  2. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    מחשבה בריאה :)

3. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    עדיף שלא לערבב סמים וצבא כי זו מערכת שרק תזיין אותך על זה, אם אתה חושב על לצאת ממילואים אז תצא על נפשי...

4. shai arazi

shai arazi חבר חדש

לייקים:
    0
    @nimrodg
    מה גילית שמנע ממך ללכת לועדת סמים.. אולי תעזור לאח בצרה

5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    וואו איזה הודעה ישנה... בעיקרון אם אתה מצהיר שאתה משתמש בסמים, אתה בעצם יכול להיות נכנס למאגר מידע של משתמשים בסמים, יש להם הכל עלייך. מטביעת האצבע ועד לתיקים הרפואיים שלך וגם כמובן את הכתובת שלך ומס' הטלפון שלך ושל הוריך. (וזה בתנאי ששוחררת לאחרונה אבל אתה עדיין נחשב במילואים) בכל אופן מאז שוחררתי מהצבא.

טיפ טוב:
    לרוב הצבא מתייעל אחת לתקופה כתוצאה מהקטנת התקציב או מתוכנית התייעלות שלא מחזיקה הרבה.
    את זה אפשר לנצל, אם תהיה מספיק קשוב לחדשות תוכל לסנכרן עם המפקד שלך שחרור. שחרור שלך כתוצאה מקיצוצי כוח אדם או כסף או סתם התייעלות. אם המפקד שלך מספיק סחבק ומספיק עם ראש על הכתפיים הוא יבין אותך וישחרר אותך.

#5 nimrodg, ‏16/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏16/6/16
  6. shai arazi

shai arazi חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה אני כבר נשפטתי במשפט פלילי אז יש למשטרה הכל עלי גם ככה.. חשבתי ללכת על זה ואולי ישחררו אותי מהמילואים הלא קשורים לכלום האלו..

7. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    את האמת אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד לגבי שיחרור ע"י הצהרת שימוש בסמים- בכל אופן צועדים לליגליזציה.
    לפי דעתי, לך על זה. למרות שאני לא עברתי כזה דבר. בדוק לעומק את ההשלכות עם עורך דין.

8. shai arazi

shai arazi חבר חדש

לייקים:
    0
    אין אחי לאף אחד מושג שאלתי עשרות עורכי דין, קצין מילואים ראשי שלישות כולם חסרי תשובות.. אני אחזור עם תשובות למען הכלל חח וואלה לא חזירים שיהיה לפחות אי הפללה ואז נדבר יא אח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!