1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צרות עם חברת השילוח "בזלת"

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י JonyComeHome, ‏23/8/16.

1. JonyComeHome

JonyComeHome חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,
    אני מטופל באחת החוות שנעזרת בשירותם של בזלת, לצערי. (זאת מאחר ואין לי אפשרות לאסוף משום מקום אחר)
    חברת בזלת מעמידה תנאים לחולים עבור קבלת התרופה, עלי לקבל את היום והשעה שהם קובעים,(ללא התגמשות בשעות או מגוון של ימים) אני לא גוסס, אני מחפש ומנסה לעבוד ולנצח את הבעיה הרפואית שלי, מזה מספר חודשים שחברת בזלת מעקבת לי את המשלוח בכל פעם מחדש, לא ניתן לקבל מענה מצידם בפחות משבוע, אל עף שהם מציינים שתוך 48 שעות יחזרו, ענת שמנהלת את החברה מפילה כל פעם מחדש את האשמה על החולים, היחס זוועה, והמחיר עבור משלוח גבוה לאין שיעור (יש מאגר שלם של שיחות מוקלטות).
    כיצד ניתן להתמודד עם גוף שכזה, שמידי חודש מחליט על דעת עצמו לשחק בחולים?

2. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    לצערי גם לי יצא כבר להכיר קצת את מוקד בזלת הבזוי אחרי מעבר ספק (למרות שאני לא צריך משלוח) שירות לקוחות ברמה של ביטוח לאומי (כלומר אין).

הקומבינה שאין מענה טלפוני ישיר אלה "תן לנו לחזור אליך בזמן הכי לא נוח שלך ואם לא ענית אחרי שני צילצולים וחצי תתחיל את הכל מהתחלה" , זה גובל לדעתי בעבירה של חיסיון רפואי, אני לא מרגיש בנוח לבצע הזמנה לדוגמה בזמן העבודה, מה גם שרוב היום שלי דיי עמוס. ואיפה בכלל חוק המענה של ה 2 דקות? ממתי זה הפך לה תן לנו לחזור אליך אחרי יומיים?

אבל ברגע שרמת השירות שאתה צריך לתת שווה לרמת התחרות שיש לך בשוק שזה 0, אז גם השירות שלך משתווה לרמה כזאת. והכל כמובן בחסות קובמינה ממשלתית שמאפשרת לזה להמשיך.

ד"א במהלך המעבר ספק אחרי שהצלחתי סוף סוף להתמודד עם משרד הבריאות והתנהלות המחפירה שלו לחידוש רישיון שלקח חודש וחצי, בזלת דחו לי את קבלת ההספקה בעוד שבוע סתם בגלל שירות לקוחות זוועתי והתנהלות פושעת. הזוי שבגלל חברה עם סטנדרטים של עולם שלישי אתה צריך לסבול מכאבים עוד שבוע.

#2 NightHawk, ‏24/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏24/8/16

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!