1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך את עזרתכם בקשר למצב הצמח!!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י DrGreen, ‏18/4/14.

1. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    נסעתי בחול המועד לטיול והשארתי את הבנות שלי לבד בבית אבל יום לפני השקתי אותן הרבה ודאגתי להן לאור עברו מאז 3 ימים ורק היום הוצאתי אותן כדי לבדוק מה המצב אחת מהן חוץ מלגדול נשארה אותו דבר אבל השנייה הבוגרת יותר ניראת לי קצת בבעיה היא גם כן גדלה אבל אני מסתכל עליה וחושב שמשהו קרה לה בכל מקרה הנה כמה תמונות שתראו לבד...

http://jpg.co.il/view/53511bde6c44f.jpg/
    http://jpg.co.il/view/53511bde64f70.jpg/

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מממ מה קרה לה ?
    היא ניראה לי בסדר גמור...תחת איזו תאורה אתה מגדל?

3. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אני עם המנורה הזאת כבר 4 ימים בערך
    http://www.ebay.com/itm/JoyHydroGro...8167548?pt=US_Hydroponics&hash=item19e18b07fc

לפניה הייתי עם פלורסנט פשוט של 26W...
    תסתכל בתמונה השנייה העלה התחתון נפול כזה והגבעול ממש ממש גבוה כאילו אם אני לא מסדר סביב הצמח הר שיתמוך בו הוא נופל!! מה אפשר לעשות עם זה? וזה אומר שהצמח יהיה גבוה יותר?!

4. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    עדכון חשוב!!!!

כרגע בדקתי בארון הטמפרטורה עומדת על 31.7 והלחות 87% זה נראה לי ממש ממש גבוה! מה לעשות?!?

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    DrGreen ! תקשיב!
    הכל בסדר אחי ! 31.7 צלזיוס לא יהרגו לך את הצמח ! 87 אחוז אומנם קצת גבוהה אבל הצמח יכול לשרוד גם אתזה כי הוא צריך לחות בשלב הצמיחה וזה טוב לו .
    אם אתה רוצה להוריד את הלחות תוסיף מאוורר קליפס או משהו שיגביר את הסירקולציה .
    מה המרחק של המנורה מהצמח? (החלק הכי עליון בגבעול) תדאג שהמרחק יהיה בין 10-15 ס"מ .

בהצלחה

6. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    סבבה הוספתי עוד מאוורר קליפס זה אמור להוריד את הטמפ' והלחות?

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הצמח לא נראה בכלל בבעיה.

מסכים עם alechko. תכניס לחדר הגידול שלך מאוורר.
    אם לא מוריד את הלחות, כדאי לפתוח את הארון\חדר לאיוורור ולהגביר סירקולציה של האויר.

בהצלחה בגידול!

8. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    הכנסתי עוד מאוורר 12v של מחשב ועדיין הלחות והטמפ' ממש גבוהים!!! מסתבר שהמנורה פולטת המון חום... איך אני יכול לסדר את זה?

9. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מוזר לי שנורת led 180w פולטת "המון" חום. מנסיון אני יודע שהיא פולטת חום אבל זה לא "המון"...בכל מקרה אל תדאג כפי שאמרתי צמח הקנאביס הוא צמח טרופי לא פראייר , ועמיד בפני המון גורמים סביבתיים.

אתה צריך להגביר את הסירקולציה בחדר הגידול , לקרר איך שהוא את המקום אחי... בחוץ גם חם מאוד וזה משפיע אחד על השני קח בחשבון.

הצמח יכול גם לגדול בטמפ' של 31-35 מעלות, פשוט תהליך המטבוליזם וחילוף החומרים של הצמח יותר מהיר בהשוואה ל25 מעלות נניח כך שאתה צריך להשקות יותר + לשים לב יותר לשינויים בצמח .

בהצלחה

10. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    מצאתי את הבעיה החלון אוורור היה חסום ולא שמתי לב ואז קרה מצב שלא נכנס אוויר זה העלה את הלחות והטמפ'
    בכל מקרה תודה רבה על העזרה!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!