1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס כטיפול תומך בסרטן ושט

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י חנהא, ‏30/7/18.

1. חנהא

חנהא חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,
    הנני חדשה בפורום. מתעניינת לגבי שילוב קנאביס כטיפול בסרטן ושט גרורתי. האם יש מידע למישהו בעניין? מה כדאי להתחיל? עישון? שמן? ואיזה סוג? מבינה כי מנה גבוהה של CBD עדיף לטיפול בסרטן. אשמח ליעוץ.

תודה
    חנה

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    שלום, מצטער על המחלה, שתבוא על האוייבים שלנו, קצת יהיה קשה ולא מומלץ לעשן כשיש סרטן ושט, אז ברור ששמן, cbd יהיה מעולה לבוקר ו thcיהיה מעולה לפני השינה, למרות שזה הפוך אצל סטלנים, אצל חולים זה מה שהולך בדרך כלל, תבקשי מהספק שלך גם וגם, יסבירו לך מינונים, אחרי כמה זמן הכפלת מינונים, ותלכי על כמה שיותר אחוזים פעילים של החומר, כי יש 5 אחוז 10 אחוז וכן הלאה, אצלם לפי החוק מותר להם לייצר עד 30 או 40 אחוז, אבל בשוק השחור וכאלה שמבינים מסוגלים לייצר גם 60 או 70 אחוז, שזה הרבה יותר טוב לטיפול אבל גם לא חוקי, אני מאמין שמי שיצרוך את השמן ירגיש הקלה מיידית בסימפטומים, ויש הרבה כבר שנטשו את הכימו והרדיו ונשארו רק עם השמן וזה אפילו צימצם עד העלים לגמרי גידולים וגרורות, בעזרת השם זה יהיה המצב גם אצלכם, והכל יהיה בסדר ותחיו חיים ארוכים וטובים, בהצלחה, כמה שלא יהיו לך שאלות בתקופה הקרובה, שאלי חופשי ואני יפרט ויעזור כמה שאני יכול.

חנהא אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!