1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנביס לבעיות אסטמה וקיבה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י arafell, ‏21/1/14.

1. arafell

arafell חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלה לגבי בעיות רפואיות:
    1. האם אפשר לקבל קנביס רפואי לבעיות אסטמה? (אני גומר משאף וונטולין בשבוע, שאר המשאפים והתרופות גרמו לי לתגובות גופניות מאד רעות מרעידות ועד קצב לב גבוה, בחילות ועוד....) אני חולה אסטמה תורשתי ומשתמש כל החיים במשאפים שונים ובגדול מכור לוונטולין
    2. בעיות בקיבה (איזה חיידק שגורם להקאות וכל התרופות לא עזרו בבעייה זו כבר מעל שנתיים) שכתוצאה מכך יש ירידה במישקל, בחילות, הקאות (אפילו מכוס תה בבוקר), אכילה של מעט מאד בכל ארוחה ולא מצליח להחזיק בגוף ללא הקאה את רוב מה שאכלתי, כאבים חזקים ועוד....

לי קנביס עוזר לבעיות אלו, אך האם זה מאפשר לי לקבל את זה?

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    צר לי מאחר ומבין מאוד לכאבך (סובל מכאבים דומים רק במעי ולא בקיבה) אך לעניות דעתי, קשה עד בלתי אפשרי יהיה להשיג אישור רפואי במצבך. למרות והיותך סובל סבל ממשי יום יום זה לא כל כך מענין אף אחד במשרד הבריאות. אני לא בדיוק יודע מה הוא החיידק ממנו אתה סובל אך אני לא חושב שחיידק כלשהו מוגדר בהתוויה לקבלת אישור אלא רק מחלות מעי דלקתיות כמו קרון קוליטיס וכדו'. לגבי האסטמה? אני גם לא חושב שהיא עוד בהתוויות, תקנו אותי אם אני טועה. הלוואי...

אגב, ניסיתי לטפל בחיידק(לא ציינת איזה) ממנו אתה סובל? טיפולים קונבנציונלים? רפואה סינית? שינוי אורח חיים תזונתי?
    הדברים האלו יכולים לעזור פלאים , זה א' כל. ב' כל - תהיה אופטימי זה אחד הדברים החשובים כרגע.

אוסיף ואומר שאנשים הסובלים מבעיות במערכת העיכול ולא משנה אם מדובר בקיבה , מעי הדק, מעי הגס, או הרקטום מצידי ...כולם בלי יוצא מן הכלל ברגע שהמערכת האנדוקנבינואידית בגוף מתרגלת לקנאביס(זאת אומרת מעשנים דיי בקביעות) ברגע שאין קנבינואידים בגוך הגוף מגיב בצורה חריפה והתסמינים נהיים קשים יותר ממה שיכלו להיות לולא הגוף היה מתרגל ל"פינוק" והרגעת הכאב שהקנאביס נותן. (שים לב אם יש קשר בין הדברים במקרה שלך או לא ונסה לתמרן לפי זה).

בריאות ורפואה שלמה.

3. Arik Rosman

Arik Rosman חבר חדש

לייקים:
    0
    אסטמה המצב לא משהו ... לאחרונה ששמעתי הצליחו לפרוץ את הסכר, מהמעטים שכלל מנסים: 6. המצב הולך ומחמיר מאז קולרדו. אני מניח שאם תצליח להגיע לוועדת חריגים[ אסתמה + קיבה ] אולי יהיה לך סיכוי, במידה וניתן בכלל להגיע רצוי להיוועץ בעו"ד...

לאחרונה הוחלט על ידי משרד הבריאות [עליו ארצה לומר מספר מילים: אותו משרד בריאות הנפלא הזה שכל כך יקר לליבי ואותו אני מוקיר בכל יום גומר עליו שלוש פעמים: 'שמע ישראל משרד הבריאות אליהנו ד"ר גמזו אחד'] שרק צמח או סליחה רק אנשים שמותם קרב ומובטח ניתן יהיה לאפשר להם מידה כזו או אחרת של שימוש בצמח המרפא. מי יודע אולי גם יוכלו להוסיף איזה מחקר בעוד כמה חודשים: "משרד הבריאות מוכיח, מעבר לכל ספק, קנאביס יכול ואכן גם הורג". אם זה לא יעבוד אז תמיד אפשר לקחת כמה אנשים לדחוף להם ג'וינט בפה וכדור בראש [או ריטלין].

כך או כך לא נראה לי שיש הרבה סיכוי למיישהו משלל המחלות, שכן כבודו בכבודו ד"ר גמזו [שמקבל 80,000 שקל בחודש מהמדינה בכדי להמשיך ולהלחם בתופעת הצמח] יורד מהר סיני משל היה איזה יועמ"ש אן שופט בבית הדין הגבוה לצדק [צדק של מי?], כדי לראות מי אלו מהרופאים המטומטים שנשארה בהם צלם אנוש ושבועה לתפקיד, לא מבינים דבר מהחייים שלהם וממשיכים להמרות את פיו: "אם המנכ"ל אומר שמריחאונה תפגע בחולה שלך אז היא תפגע גם אם אתה לא מבין, ותפסיק לחלק לחולים מריחואנה תשאיר את זה לסוחרי סמים ותאי טרור, תן להם ליהנות מהרווחים שגלומים בסחר בצמח, תמיד טוב שיש פיגועים זה אולי מרסק את הכלכלה אבל זה מעלה לנו את הרווחים". זה לא הציטוט המדויק כמובן ...

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כוס אמא של משרד הבריאות, יעל גרמן וכל האוכלי תחת האלה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!