1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קשה לי להאמין ש CBD חוקי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏29/5/18.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    באמת אשכרה אפשר עכשיו להזמין cbd בלי בעיות ?
    יש אתר isracbd שמוכרים בו חשיש של רק סיבידי ללא thc ואני מת להזמין, אשכרה אני יזמין וזה יעבור חלק ללא בעיות ?
    אני רוצה לנסות את החשיש הזה ואז אני כבר ימצא אתר שמוכר שמן אמין ואיכותי בזול.. אני רק צריך להיות בטוח בזה, לא בא לי בעיות על קטנות כאלה..
    אלא אם כן זה חוקי אבל עם תנאים כלשהם (רשיון רפואי, משהו) ?
    צריך את העזרה שלכם חברים :)

2. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    תשמע לפי החוק אם יש לך עורך דין טוב שמבין בנושא אז כן אבל אם יתפסו יבאו לך שוטרים יעשו חיפוש וישלחו תשמן \ מיצוי למעבדה לבדוק שאין THC ואולי יחזירו, זה המצב כרגע.

אני אישית מזמין מ dutchnaturalhealing.com ממליץ עליהם בחום אם אתה מוכן לקחת את הסיכון כי זה מהולנד וסיכוי יותר גבוה שיתפסו אבל עד עכשיו קיבלתי מהם בלי בעיות, הם גם מקבלים ביטקוין.
    אם אתה רוצה לעלות את הסיכויים שיעבור תזמין מאנגליה או משהו אבל לא יודע עם השמן שלהם שם באותו רמה.

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני הזמנתי מאיביי והגיע בלי בעיה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!