1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה חשובה למבינים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י justflower98, ‏30/8/16.

1. justflower98

justflower98 חבר חדש

לייקים:
    0
    קראתי במגזין את הכתבה של אשל על שיטת 30 יום ללא קנאביס עכשיו אני כבר ביום ה23 (דרך אגב החלטתי לעשות הפסקה עקב טיול באמסטרדם שגרם לי להבין שאם ארצה להינות בחומר בארץ אצטרך להפסיק לקצת וגם בוא נגיד שלא הייתי מתמסטל כזה מהר כמו פעם)עכשיו לא הבנתי כמה פרטים בכתבה שלו
    -הוא אומר שאחרי 30 יום אני יוצא לדרך חדשה ללא קנאביס?או שאחרי 30 יום אני יכול להחליט על מינון חדש? כי אני ממש לא רוצה להפסיק אם הפרח אלא לעשות מינון של פעם בשבוע (בימי שישי)
    ועוד שאלה לאלו שעשו הפסקה גם, איך החזרה לפרח אחרי הפסקה כה ממושכת? באמת מרגישים את הסטלות של פעם?

2. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    הסיבולת ממש יורדת ואתה מתמסטל ממש בקלות.
    אבל לי זה מרגיש כאילו צריך הפסקה ארוכה יותר כדי שזה באמת באמת יהיה כמו פעם.

3. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    מחזק את זה שמעלי, אני גם עשיתי הפסקה של בדיוק חודש לא מזמן.
    אני אישית אחרי ההפסקה קיבלתי סטלות ראשונות מכמויות ממש קטנות, אבל גם אני לא הרגשתי משהו כמו הסטלות הראשונות, אז כנראה שאכן צריך הפסקה גדולה יותר.

4. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    הפסקה של חודש ואחרי זה לעשות ראש של ירק נקי..... מחזיר אותך לסטלות של פעם - זרמים חשמל - קולולולולולולו

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אמרתי את זה כבר ואמשיך לומר - אני חודשים כבר במרדף של הדבר הזה שנקרא "סטלות ראשונות"
    הגעתי למסקנה שפשוט אי אפשר לשחזר.
    למה? כי מה שמייחד את הסטלה הראשונה (מעבר לסיבולת הממש נמוכה) זה החוסר ידיעה ממה שהולך לקרות..

אין על סטלות ראשונות.
    אבל בשביל לקבל משהו דומה אליהם צריך לא לעשן חודשיים במינימום.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!