1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לאנשים עם ניסיון...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Umus, ‏24/2/16.

1. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    גם לא כל אחד יתמכר לקוקאין בהסנפה זה תמיד אותם אנשים אנשים עם נטיה גנטית להתמכר לפי מה שהבנתי גראס יהפוך 10 אחוז מהמשתמשים למכורים אמתייים.
    לאחרים יהיה הרבה יותר פשוט להפסיק עם זה וידעו לשלוט בזה ביתר קלות. אותם עשר אחוז הגראס גם משפיע עליהם בצורה טובה יותר והם נהנים יותר מעישון.
    אם אתה מעשן גראס בצורה אובססיבית אתה תתמכר גם לדברים אחרים ביתר קלות זה יכול להיות הימורים שתיה מין קולה ספורט דייג או כל דבר אחר אם עישנת את זה באובססיביות אתה בעל גנטיקה מתאימה.
    לפי מחקרים אם אתה מכור יש לך במשפחה אנשים נוספים עם נטיה להתמכר.
    אני חושב שגראס ישפיע על הזיכרון בצורה קטלנית אצל כל מי שמעשן אותו אבל אין ספק שהוא משפיע על כל צרכן בצורה שונה כי כל צרכן הוא בעל אישיות שונה גראס מעצים דברים מעצים דברים באישיות לכן עלולה לפרוץ ממנו פסיכוזה או פרנויה או חרדות או בעיות נפשיות מגוונות אחרות הכל תלוי בנטיה מראש לזה.
    אני אישית הכי אהבתי לנהוג מסטול אני משלב נהיגה בעבודה שלי וזה היה באמת תענוג היה לזה מחיר כמובן הייתי שוכח לעשות דברים בעיקר. אבל גם בעיות אחרת צצו בגלל המנהג שלי.
    כשאתה מעשן הרבה לאורך זמן רמת הסטלה יורדת כי הגוף מסתגל זה כמאמר השיר " את החשיש אני לא מרגיש"
    הפסקתי לעשן לגמרי לפני 49 יום לא היה קשה מאוד להפסיק אני מאמין שכל מי שמעשן גראס בצורה אובססיבית יכול להפסיק עם זה רק עניין של רצון ועבודה עצמית אנשים מפסיקים עם הרואין ואלכוהול גראס זה משחק ילדים לעומת זה.

astral אוהב/ת את זה.
  2. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    "אם יש מישהו שמבין בסמים מעודכן במחקרים רואה משתמשים בגמילה אלו אותם פסיכיאטרים כל פסיכיאטר שתשאל אותו יגיד לך שגראס הוא סם נרקוטי אם משתמשים בצורה מאסיבית יומיומית הוא משפיע פיזית על הגוף . זה שאתה משתמש בסם שהוא נרקוטי אני מבין שקשה לך לקבל את זה באשר לזה שפסיכיאטרים הם בובות של חברות תרופות אני לא מתכוון להתווכח איתך חבל על התגובה. הבחור שאל אנשים בעלי ניסיון כבעל ניסיון זאת דעתי גם אם היא לא מוצאת חן בעיניך.
    היחיד שמדבר פה שטויות מתלהם ועוד מתעצבן זה אתה...."

כן אני מתעצבן שאני קורא שטויות והטעיות זה מכעיס. אתה קורא בכלל את מה שאתה כותב, פסכיאטרים? חח כן שמחוברים לחברות התרופות ולכסף ואינטרסיים בחבל הטבור. זה כמו שתגיד לדתי "לך תשאל את סטיבן הוגינג" או לערבי פנאט "מה דעתו על היהודים" אני יודע את התשובה מראש ולכן לא מתכוון לשאול בכלל. וראיתי תשובות שלהם כבר באתרים, הכל דמגוגי ושקרי ואין כמו נסיון אישי. דברים כמו דמוניזציה חסרת מעצורים לקנאביס ועל כל שאלה שקשורה אליו, כאילו כל אחד הולך לקבל פסיכוזה ולהתחרפן כאילו זה רולטה רוסית. ואמירות שזה כן ממכר בכל הרמות, ומאידך שאלות על תרופות פסכיאטריות כמו SSRI וכו' נענות בגישה חיובית מאוד וקלילה, ואצבע קלה על ההדק ממש כמו לחלק סוכריות (תקרא מה שצירפתי קודם על השוק השחור של הסמים הרפואיים ותבין שזה הכל כסף ואינטרסים צרים). אמירות ש SSRI כלל לא ממכרות "רק יש צורך לרדת בהדרגתיות" מבין את מכבסת המילים? חבורה של שקרנים תאבי בצע. הבחור ביקש "בעלי נסיון" אתה לא מייצג "בעלי נסיון" אם אתה מפנה אותנו לפסיכאטרים בנושא שהם לא מבינים ונגועים בו כממסד.

"גם אם זה לא מוצא חן בעיניך קוראים לזה קריז" מצטער לאכזב, אבל קוראים לזה במציאות ש-ק-ר-י-ם של אתר רפואי שמלא רופאים ואינטרסים של בצע כסף וטובת המערכת. ושל אותה ד"ר רות גור השקרנית שקיבלה כנראה קצת ירוק בשביל לכתוב שטויות ושקרים. תקרא מה ד"ר ברקת שיף אומרת על הקנאביס לעומתה. הכתבה הזאת לא חדשה והיא מלאה שטויות בורות וסטיגמות מא' ועד ת'. ואם אתה מסתמך על זה, זה רק מראה מהי רמת הידע שלך בנושא הנ"ל ומאיפה את שואב אותו... או שאתה בכלל שתול לא כזה נדיר בימינו בעולם התאגידי שלנו. ואני לא שופט אותך באמת ברמה האישית, לפי הניק שלך כנראה שנאלצת לצערך להקשיב להרבה שיט פסכיאטרי בחייך.

"הקריז של הגראס גם אחרי שימוש מאסיבי מאוד לא מצריך טיפול רפואי אפשר להיגמל ממנו בבית לבד אבל איך שלא תהפוך את זה הוא קיים." אז זה לא קריז ולא נעליים. ומתי ראית דיון על גמילה וקריז מקפאין ודברים דומים? לא ראית וגם לא תראה, מפני שזה לא מתנגש עם האינטרסים של הרפואה המערבית וחברות התרופות שמאמינות בחולים. עצם המילה "קריז" בהקשר לקנאביס נועדה ליצור לך בתת מודע מחשבה וקונוטציה שלילית וקישור לסמים קשים של נרקומנים שמזריקים וכו'. אתה זה שהופך לפי ההפיכות של רופאים למיניהם שלעולם לא יוכלו לקבל את הצמח כתרופה קלאסית לפי ההגדרות שלהם. ותרשום אתה בגוגל לא אני זה שצריך שיעורי בית. זה לא נרקוטי וגם אם תרשום מליון פעם שזה כן זה לא אותה קטגוריה אתה מתווכח עם עובדות תעשה גם גוגל מזה נרקוטי. נרקוטי זה סמים של חבורות התרופות שלך שמסממות גם ילדים עם ריטלין לא של צמח הקנאביס. ברגע שאתה טוען אותה שטות שוב ושוב אין טעם לדיון מבחינתי. כל דבר אחר ממכר יותר כולל סמארטפונים.

vvasili אוהב/ת את זה.
  3. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אתה מעשן נקי בלי טאבק? אתה מעשן סיגריות? וזה תלוי באופי אתה נותן לזה להשתלט לך על החיים לפי הכמות.

4. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    אני לא מעשן סיגריות ואף פעם לא עישנתי, אבל וויד אני מערבב עם טבק מסיבה אחת שזה יקר לעשן נקי.
    אני לא מרגיש מכור לקנאביס כי אני יכול להפסיק מתי שאני רוצה אומנם יהיה לי קצת קשה כי תכלס זה משהו שאני ממש אוהב וזה חלק גדול בחיים שלי.

5. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    כמו שחשבתי... אז כל מה שתיארת שאתה מרגיש אחי זה הטבק תהיה בטוח. ולדעתי עישון ובאנגים הם יותר בעלי פונטציאל לגרום להתמכרות נפשית בגלל הקלות והמידיות גם של ההשפעה בניגוד לאכילה, והרע במיעוטו בעניין הזה שזה אידוי. ואני מדבר על אנשים בעלי אופי התמכרותי (*וכן "סכיזו" זה ניתן לשליטה עצמית) אתה צורך הרבה יותר מידי אם אין לך סיבה רפואית אחי, ולערבב עם הטבק זה גרוע לא מבין מה הבעיה לאדות או לעשן נקי? אני בכל אופן בעד אכילה מדודה ושקולה.

vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!