1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לאנשים שהתנסו באסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Mishka420, ‏5/11/15.

1. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    אחרי החוויה הראשונה שלכם, הרגשתם איזשהו שינוי בחשיבה שלכם או בחיים שלכם בעקבות השימוש ?

2. Grow with love

Grow with love חבר חדש

לייקים:
    8
    חד משמעית - בהחלט.

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לרוב לא, זה תלוי איך אתה תופס את החוויה, היו לי כמה חוויות מאוד חזקות. אבל בסופו של דבר אני אישית מרגיש על עצמי שאולי השתנתי קצת. אין לי מושג בתכלס כמה השתנתי כי קשה לי להעיד על עצמי, אני מרגיש תמיד עקבי.
    בדלקה אני כמובן חושב על דברים כאלה ואחרים והכל סבבה. בסופו של דבר אבל האישיות היא דיי יציבה עם לוקחים את השונות הבין מצבית בחשבון. ככה היא גם נשארה מבחינת החשיבה.

אין ספק שאנשים רבים מעידים שזה שינה להם את החיים, אבל אני מרגיש שנשארתי אותו הטיפוס, בין אם לטוב או לרע....

מה שכן כמה ימים אחרי עוד אפשר להרגיש קצת את ההשפעה או להיות מוקסם מחוויה שעברת במהלך הטריפ, הרבה גם נשארות בזיכרון. אבל שוב פעם בסופו של דבר הם לא שינו, או העסיקו אותי במשך שנים מאז החוויות. היה כיף נחמד וממשיכים הלאה.

אני אישית לומד פסיכולוגיה ומרגיש שזה השפיעה עלי הרבה יותר מאסיד, אז הכל יחסי. :)

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    בזמן הדלקה עולות לא מעט מחשבות, לא שינה אותי הרבה אבל כן שינה ועשה אותי בנאדם טוב יותר :)
    פעם ראשונה אני ממליץ לך תיקח מינון נמוך ותחליט אתה אם בא לך גבוה יותר או לא, בסופו של דבר אתה היחידי שיודע מה עושה לך טוב ומה לא

5. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    לא יותר מדי, אבל כן. אחרי שאתה עובר כזאת חוויה,טריפ, 9 שעות של מחשבות וטירוף חושים אי אפשר לא להרגיש שונה קצת.
    זה לא בהכרח שאני קם בבוקר ואומר 'בואנה השתנתי' או משהו בסגנון, אלא במשך היום יום אתה שם לב שצורת החשיבה שלך קצת שונה ואתה חושב/אומר/עושה דברים בצורה קצת שונה מאשר ברגיל או בכלל כל מיני הרגלים שפתאום הפסקת/התחלת חדשים
    אבל זה בעיקר בחשיבה ובחיבור עם אנשים ונקודת מבט שונה על העולם

flox אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!