1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה לגבי רעייון חדש, לקבל חבילה.

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י simchaleh, ‏8/2/15.

1. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם. יש לי רעיוון על איך לקבל חבילה, בלי שידעו שזה אני. ורציתי לשאול פה, מה אתם חושבים. ואם יש למישהו פה ידע איך עובד המשטרה, אם זה בכלל יעזור.

במושבים פה בארץ, הדואר עובד בצורה כזה: שכל הדואר נשלחת למקום אחד במושב. ולכל משפחה יש לו תיבה, בתוך הקיר של הבנין של המזכירות. המזכירה מסננת את הדואר, ושמה כל דבר בתיבה, של כל משפחה.

אז היה לי ראייון, שאפשר להזמין לשם של מישהו שבכלל לא קיים, ולהגיד למזכירה : "שתקבלי דואר בשביל "המישהו הזה", הוא ביקש ממני לקבל בשבילו דואר כי אין לו כרגע בית, ולשים בתיבה שלי"
    אז במצב כזה, הדואר יגיע אלי, ורק המזכירה תדע את זה.

אז השאלה שלי זה: איך המשטרה עובדים? יכול ליהות שהם בודקים את השם של הבן אדם, ואז באים אליו לבית, ואם השם שלו לא קיים, אז הם מתייאשים מזה? או יכול ליהות, שהם ישאלו את המזכירה למי היא נתנה החווילה, ואז זה נראה עוד יותר חשוד??

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!