1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה מהמתחיל למבינים !

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י moshry, ‏8/5/16.

1. moshry

moshry חבר חדש

לייקים:
    2
    נגעד ו חבר שלי רוצה לגדל בבבית שלושה ארבעה צמחים בערך עם גודל אדנית של 20 ליטר בערך איזה נורות אני צריך לקנוץ והאם יש משהו זול וטוב ושמעתי גם שיש נורה משולבת לצמיחה ולפריחה האם היא טובה וכמה היא עולה והיא כיאלו לא צריך להחליף נורה כל הגידול ?? תודה מראש

2. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    שלושה ארבעה צמחים זה אומר גם שלוש ארבע אדניות, תצטרך חלל די גדול בשביל כמות כזאת

3. moshry

moshry חבר חדש

לייקים:
    2
    אפילו אחת העיקר שיהיה טוב ולא מסובך הרבה מישנו יכול להסביר לי איך הקטע של הנורוץ הולך תודה

4. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    נורות לחץ גבוה, תמצא בארץ בעיקר של סאן מאסטר מה שאתה מדבר עליו זה Dual Spectrum וכן אתה לא צריך להחליךף נורה כל הגידול, ל4 צמחים בכלים שתיארת תצטרך למעשה נורה של 600W, שלידיעתך 85% מהחשמל שהיא צורכת מפיק חום ולכן תצטרך להעזר באמצעי קירור בהתאם לחלל הגידול שלך.. מזגן \ קול טיוב וכו'

אני ממליץ לך לפתוח פתיל חדש בפורום מתחילים ולא פה, לגבי הרכבת מערכת גידול.. שם תתאר בדיסקרטיות את חלל הגידול בו אתה חושב להשתמש והחברה יעזרו לך לבחור תציוד הנדרש, המון בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!