1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה על תקופת הפריחה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י eli.cohen.totah1, ‏9/2/15.

1. eli.cohen.totah1

eli.cohen.totah1 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, יש לי פה הפצצת שאלות....

לפי הטבלה של הפריחה אז התקופה היא 7-8 שבועות......
    רשום שם בשבוע 7 צריך לתת דשנים ובשבוע 8 מתבצעת השטיפה והקציר.

הפריחה נכנסת לשבוע 7 בתאריך 19.2... כלומר השבוע השביעי הוא עד תאריך 26.2....

השאלות שלי הן כאלה:
    1. האם זמני הפריחה אמורים להיות מדוייקים (תנאי הפריחה הם אידיאליים מכל הבחינות....).
    2. הבנתי שיש לעשות שטיפה כ-14 לפני מועד הקציר אז איך זה מסתדר עם הטבלה ?
    3. יש מצב כזה שהפריחה תגיעה לשיאה לפני המועד המתוכנן ?
    4. יש לי קצת קורי עכביש, אני מסיר אותם מידי יום ביומו.... ויש גם כנימות קטנות שצמודות על העלים... האם זה יוריד את האיכות ברמה מורגשת ?
    5. על כל מגש שיש בו 5 צמחים צריך לצאת 500-600 גרם, האם זה הצפי או שפחות?
    6. אם אני שם בפריחה נגיד 10 צמחים על מגש עם מנורה של 600w ובאמצע תקופה הפריחה אני שם 5 בכל מגש, יהיה הבדל משמעותי בין לגדל אותם מהתחלה על מגש של 5, אני מניח שרצוי מהתחלה כדאי לשים 5 במגש ..... אבל למרות זאת האם זה בסדר מה שרשמתי ?
    7. איך הזן של amnesia אוטומטי ומה מאפיין אותו ביחס לשאר הזנים ?
    8. אני יודע שחלק אומרים שלא צריך לשטוף וחלק טוענים שכן צריך, מה דעתכם בנושא ?
    9. אם אני שם מים במיכל בלי הזה של הבועות חמצן...... ונגיד והמים שם שבוע או שבועיים, האם זה קריטי אם אשתמש בהם להשקייה או שזה לא קריטי ? מתי זה כן קריטי ?
    תודה לכל העוזרים.

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    7. לגבי הזן Amnesia:
    לפי מה שאני קורא כאן, זהו זן סטיבה חזק יחסית, ממש "מפיל", תיזהר אם אתה NOOB.
    ובכל זאת הדירוג שלו נמוך יותר מאשר הזנים הידועים יותר.
    http://www.leafly.com/sativa/amnesia
    אומרים גם שלגרסה האוטו' שלו יש זמן גידול ארוך קצת יותר, ויבול גדול יותר יחסית לאוטו'.

#2 BlackGhost, ‏9/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏9/2/15
  3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. ממש לא!
    2. שטיפה הינה תהליך מיותר.
    3. ספק.
    4. תלוי בכמות המזיקים. כעיקרון יכול להשמיד לך את כל הצמח.
    5. תלוי כמה טוב המגדל, על איזה שטח הם נמצאים וכמות התאורה.
    6. מה? בבקשה לכתוב את השאלה הזאת יותר ברור.
    7. תצרף קישור לחברת הזרעים ממנה קנית.
    8. לא חשוב.
    9. אבן אווירהינה דבר חשוב. מאוד חשוב.

4. eli.cohen.totah1

eli.cohen.totah1 חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי שאלה 6:
    נניח ויש לי עכשיו 10 צמחים שגדלים על אותו מגש ועם מנורה של 600w , הצמחים כולם נמצאים בשלב הפריחה....
    אחרי חודש בפריחה אני מחלק את ה-10 צמחים לשני מגשים שונים ולכל מגש מנורה של 600w.
    עד כמה יהיה שיפור בכמות היבול לעומת אם אשים 10 מגשים על אותה מנורה ? האם כמות היבול תהיה קרובה לאותה כמות אם לא אפצל (קח בחשבון שהם בפריחה חודש כבר)?

לגבי שאלה 9:
    ברור לי שאבן אויר חשובה מאוד, אם נגיד המים נמצאים במצב סטטי תקופה ארוכה ללא אבן אויר, ואחרי תקופה של חודש נגיד או חודשיים אני משתמש במים ושם אבן אויר ביחד עם הדשנים, זה יהיה בסדר? או שצריך שתהיה אבן אויר כל הזמן במים?

לגבי מקום הזמנת הזרעים אז חבר הביא לי אותם הפעם...
    תודה BLACKGHOST על התיאור של הזרעים.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אם אתה נותן ל 10 צמחים תאורה של 1200 וואט במקום 600, יהיה לך יותר יבול.

בוא אני אהיה ברור, תקנה אבן אוויר ועכשיו.

6. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    לא, זה סתם אמור להווה הנחיה בסיסית. יש זנים שדורשים כיוויכול 8 שבועות ויש שדורשים 10 שבועות. כך אפשר להבדיל ביניהם אבל זה לא אומר שזה בדיוק 8 שבועות.

הדרך היחידה לדעת היא לקנות זכוכית מגדלת מיוחדת (עם הגדלה פי 40 או יותר), להתבונן בפרחים ולהבחין בטריקומים. האם הם בצבע לבן? חיכית 8 שבועות? יופי, תגזום.

עשיתי פעם אחת. לא היה שום שינוי.

כן, אבל תן לזה עוד שבוע. זה תלוי בזן ויקח לך כמה גידולים לחשב בדיוק את המועד האופטימלי (כמובן שעזרת זכוכית המגדלת המיוחדת).

לדוגמא, אני מגדל White Widow. עשיתי מבחן לראות האם בשבוע ה-11 יהיה שינוי בכמות ולא היה. לכן, אני קוצר אחרי 8 שבועות, או לפעמים 9.

כמינות עלה - לא כל כך נורא.
    קורי עכביש - אקריות הקורים - כל הצמח מת בשבוע.

אם אין קורים על הפרחים יכול להיות שעדיין יש אקריות בתוכם. אבל כבר אין לך מה לעשות - מאוחר מדי.

הלוואי. אפילו צמח בגובה שלי לא יתן לך יותר מ100 גרם יבש, ולפי יכולת הגידול שלך יכול להיות גם 50 גרם.

600w אמור להספיק לכמטר, מטר וחצי מרובע. אתה יכול להכניס אולי 4 עציצי 17 ליטר ועד 12 עציצי 8 ליטר.

למגדל מתחיל הצפי הוא כ-0.5 גרם לוואט (וגם פחות). יש מגדלים שמצליחים לגדל 1 גרם לוואט.

לדוגמא, לפני זמן מה גידלתי SCROG תחת 1,200 וואט ויצא לי 400 גרם משני צמחים. לא משהו.

עדיף שתתחיל בזנים נורמליים, לדעתי. O.G. Kush, White Widow, Blue Cheese , וכו'

7. eli.cohen.totah1

eli.cohen.totah1 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי אבן אויר, יותר נכון 2 אבני אויר ששמתי במיכל של 600 ליטר.....
    האבני אויר פועלות כל הזמן שם במיכל, מספיק 2 אבני אויר ?

לגבי המגשים עם ה 10 צמחים בכל מגש, לא הצלחתי להעביר את השאלה שלי בצורה שתבין... :\

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!