1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה של מתחיל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סטלןבכיר, ‏11/5/16.

1. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    יש לי שלוש צמחים בני 22 ימים באוהל שקניתי בהיידרושופ גודל האוהל 90/90//180 יש לי מנורה נלג 250 מפוח מאוורר בקיצור קניתי את כל הציוד המומלץ. עד עכשיו הכל הולך יפה הצמחים כבר עם 4 צמתים ואני מגדל אותם במכלים של 11ליטר לפי הוראות היידרושופ קניתי גם דשן שנקראbio-grow של ביוביז ולפי הוראות אני משקה 1מיל לליטר מים אני מקווה שאני מסביר את עצמי נכון
    השאלה שלי האם זה בסדר ומה אתם ממליצים לי בהמשך שזה אומר עם מה להמשיך להשקות זמנים וכמויות
    אין לי בעייה גם לקנות דברים ודשנים יקרים בשביל לקבל יבול אכותי. שמות וכמויות השמח לקבל הצעות
    תודה רבה לכם מראש

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    מה אתה שואל בעצם?
    אם אתה רוצה לקבל חוות דעת תעלה גם תמונה

אתנול אוהב/ת את זה.
  3. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    קצת בעייה בשבילי להעלות תמונות למה אני בפרנויה ואני צריך אינפורמציה לא חוות דעת כרגע
    אבל השאלה פשוטה. מה אנשים היו וממליצים בלהמשיך עם איזה סוגים של דשנים כתבתי בפוסט למעלה באיזה אני משתמש כרגע, ובמה אני צריך להשתמש בעתיד לבוא ואם הכמויות נכונות
    אני כרגע לומד איך להשתמש באתר הזה שאני יהיה סגור על עצמי אני יעלה תמונות

4. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    זה תלוי במצב הצמח. אם אתה רוצה אינפורמציה תעבור על יומני גידול ותראה מתי הם מדשנים וכמה.

אתנול אוהב/ת את זה.
  5. המגדל המתחיל

המגדל המתחיל חבר חדש

לייקים:
    19
    ואם אתה בפרוניה תקרא כמה מדריכים פשוטים הקל מבנייהם (ושיעזור בעיקר למבינים לעזור לך) הוא איך להעלות תמונות באנונימיות

קואלה ו-אתנול אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!