1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י קוויני, ‏15/10/16.

1. קוויני

קוויני חבר חדש

לייקים:
    0
    היום הייתי במסיבת טבע וניסיתי פעם ראשונה md עם עוד שתי חברים מנוסים..חילקנו גרם בשתי בקבוקי מים של ליטר שהיו מלאים קצת יותר מחצי ושתינו את שתיהם.. לשתיהם נפתח הmd ואני הרגשתי משהו בקטנה רק לאיזה 20 דקות שאני קצת מעורפלת ויותר אנרגטית אבל לא ממש..לא נלחמתי בזה..ניסיתי להכנס לזה רקדתי.. למה זה לא עבד עלי?אולי אני לא מאמינה בזה מספיק?

2. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    *חרא חומר?
    אני גם בטוח שהחלוקה לא הייתה ממש מסודרת , ויכול להיות שהשלוקים שלך היו "נקיים מMD" ביחס לשלהם.

בקיצור פעם הבאה תיקחי תערבבי טוב לפני כל שתייה , ותקחי שלוקים מכל הלב.

*בדרך כלל הMD שיש במסיבות מגיע עם דאון מגעיל אחרי זמן קצר (על מנת שתחזרי לסוחר לקנות עוד)

#2 Sandoz, ‏15/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏15/10/16
  3. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    כניראה שהחומר היה חלש מאוד ושהחלוקה הייתה לא טובה...אם את מתכננת לעשות שוב פשוט תכיני לעצמך בקבוק אישי (אני אישית ממליץ רבע גרם מד לבקבוק של חצי ליטר ), ותשתי לאט שלא יעלה בבום וירד בבום...
    בכל מקרה יש פה מדריך בנעוץ

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אין כמו גויינט טוב במסיבה בלי MD ובלי DM הכל אבל אבלים
    אבל כל אחד מה בזין שלו

5. kushi

kushi חבר חדש

לייקים:
    6
    1. 90 אחוז מהאמדי בארץ חרא אז מראש לא מומלץ
    2. יש בנעוץ אשכול צריכה "בטוחה" של אמדי מומלץ לקרוא
    3. עצה שלי עזבי אותך מלערבב במים ככה לא באמת בטוח כמה תקבלי, לקחת ריזלות לחלק שווה בשווה
    לסגור ולבלוע , נפתח בבום קסום :)

gal123 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!