1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות לגבי LSD

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Wanderer, ‏19/2/22.

1. Wanderer

Wanderer חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם עשיתי LSD פעם אחת אבל לא בארץ ככה שיש לי כמה שאלות ואשמח לעזרה :)
    הדבר הכי פשוט מאיפה משיגים משהו איכותי ותקין אני פשוט ממש לא מבין בזה ולא מכיר אנשים שמתעסקים עם זה
    ובדיקת אלריך (שהבנתי שהיא מאסט) אם אני מזמין אותה מחול זה יכול לגרום לי לבעיות חוקיות או משהו כזה?
    ואיך אני מבצע את הבדיקה?
    תודה :)

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    הכי טוב אמסטרדם! או להזמין, או לנסוע.

3. Wanderer

Wanderer חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לך המלצות או מקורות מבחינת הזמנה?
    יכול להיות מסוכן מבחינה חוקית?

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    תצטרך לעשות מחקר קטן בגוגל, כדי להגיע לספק שם, ויש לא מעט, אין לי המלצות מיוחדות, רק תראה שזאת חברה אמיתית, שמוכרת עוד מוצרים, ויש לה אישורים, ולא מאיזה נוכל עם דף אינטרנט.
    הכי טוב לנסוע לטיול, למצוא, ולתכנן שם איך להכניס לכאן.
    כל דבר שמוגדר בחוק כאסור, יכול להיות מסוכן מבחינה חוקית.
    צריכה עצמית, קטנה בחומרתה מסחר, וסחר, קטן בחומרתו לעומת ייבוא (הברחה), אני לא כאן לייעץ בעניין לעבור או לא לעבור על החוק, יש לך זכות הבחירה.
    מצד שני, כל סם בהיסטוריה, היה בשימוש המוני במשך אלפי שנים, עד שנאסר על ידי רומא החדשה (אמריקה), ואז בכל העולם, לשרת תעמולה מסויימת, ועם אינטרסים כלכליים מובהקים, ושחיתות, וכסף גדול, ככה שאם אתה רגיל לעשות מה שאומרים לך, אתה תחשוב שזאת עבירה על החוק, ואם אתה לא יכול לקבל פקודות, כמוני, אתה תדע שאין דבר כזה חוק, ותנהג בהתאם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!