1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות על דישון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י giligen, ‏12/2/15.

1. giligen

giligen קנאביסט

לייקים:
    25
    שלום חברים,
    צברתי עד כה די הרבה ידע על גידול- תיאורטי ומעשי...אבל...לגבי הדישון אין לי עדיין מושג מה אני עושה שם...
    הצמחים גדלים באופן סביר, אבל כבר לשני צמחים שכרגע בשלב התחלתי של פריחה יש עלים צהובים בעיקר בחלק התחתון, מה שאומר שאולי יש לי עוד מה ללמוד...
    אני משתמש באדמה של טוף מרום גולן ומדשן על עם דשן של general hydroponics

ישנם 3 בקבוקי דשן: Micro עם יחס של 5-0-1 , grow עם יחס של 3-1-6,

bloom עם יחס של 0-5-4

בזמנו אגרונום כתב לי לשים 2 חלקים של מיקרו על חשבון הבלום, אבל לא הבנתי אם זה נכון לאורך תקופת הצמיחה או שגם בפריחה.

על פי ההנחיות הרשומות על הבקבוק יש לשים חלקים שווים לכל אורך שלב הצמיחה ובפריחה היחסים משתנים בהתאם לטבלה (צירפתי צילום).

אשמח אם מישהו יוכל לענות לי באופן ברור ומסודר, מה היחסים המועדפים כדי לקבל צמח בריא.

שאלה נוספת: אני מתחיל עם מינון נמוך (חצי ממה שמומלץ) ואז מתחיל לעלות בהדרגה...השאלה היא כמה הדרגתי זה צריך להיות? אם בדישון הראשון שמתי לדוגמא 0.25 מיליליטר של דשן לליטר והצמח נראה בסדר, אז בדישון הבא לשים כפול ?? אני די באפילה בנושא הזה...

אשמח להכוונה, ויישר כוח לכולם על העזרה !!

FLORA-SERIES-TERRA.jpg

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!