1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות פשוטות בנושא סלוויה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י SmokeDatHurb, ‏25/10/16.

1. SmokeDatHurb

SmokeDatHurb חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברה
    אני בן 17 ורוצה להתחיל להתנסות קצת בסלוויה ופסיכדליים אחרים. הבנתי שסלוויה זה חוקי בארץ, וגם לא נורא יקר. רציתי לדעת האם יש הגבלת גיל כמו לאלכוהול וסיגריות?? כלומר 18+ וכאלה? ואיך מעשנים את זה? אפשר בתה ובקטורת ובבאנג אבל אני מנסה להבין איך מוכרים את זה בארץ. ומאיפה הכי טוב לקנות? מתל אביב אגב

ויש לי שאלה לגבי סמים פסיכדליים לא חוקיים כמו LSD וMDMA וכל אלה. תהיתי כמה הם נפוצים.. ז"א האם הם כמו וויד ואפשר למצוא אותם די בקלות או שזה משהו שיש רק במסיבות טבע ושיט כזה

2. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    לא נראה לי שתאוהב סלוויה .... לא ממש חוויה נעימה לרוב...כמאט כולם מביאים את זה מ אינטרנט חופשי יש אקסטרקטים עד 100X בישראל ראיתי רק דרך פטריית הקסם.....מעשנים רגיל כמו קנאביס אם זה אקסטרקט חלש אם זה 20+ ומעלה צריך לשים ממש קצת כבר ולהיות זהיר רוב הסיכויים מפעם ראשונה תתנתק לגמרי לאיזה 10 דקות...פרנויות ...פסאודו הזיות....הזעות...בלה בלה בלה...

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אפשר להזמין מפטריית הקסם
    לפעם ראשונה אני ממליץ מחוזק כפול 10
    מעשנים בבאנג עם מצית טורבו דלוקה עד שהרוש נופל כי החומר הפעיל מתאדה בטמפרטורה יחסית גבוה ונספג לא הכי טוב אז שומרים כמה שאפשר בריאות
    רצוי במקום שקט ועם חבר שישמור עליך

Sandoz אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!