1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמן CBD ללא THC

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י gubri1, ‏26/5/19.

1. gubri1

gubri1 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים,

תמליצו לי בבקשה על מקור אמין לשמן CBD ללא THC רצוי בארץ...ראיתי שיש איזה חנות בתל אביב עד עכשיו לא בדיוק הבנתי מאיפה יש להם אישור למכור חומר שלא ממש חוקי בארץ.

תודה מראש :)

2. שלומיבר

שלומיבר חבר חדש

לייקים:
    0
    שבוע טוב,
    אני גם התענינתי בנושא. כעקרון לא הפריע לי להזמין cbd (ללא thc) מחול. המחיר לא היה בשמיים והאיכות מעולה. בפעם האחרונה הכל התנפץ לי - במכס עצרו את המשלוח וביליתי כמה שעות טובות במשטרה. לא נעים ולא מתאים לי. זה עדיין לא חוקי ולא משנה מה מספרים לנו כל מיני גורמים המוכרים שמן cbd בארץ. התעייצתי עם גורמים מקצועים ויש להם הרבה טעונות לגבי cbd הנמכר בארץ ולגבי מוכרים עצמם.
    מה שכן יש עכשיו טרנד חדש שקיבלתי עליו כבר כמה המלצות. ראיתי גם כאן באחד הפוסטים הישנים קישור.

3. gubri1

gubri1 חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי ה-"טענות" אתה אומר לא כאי לרכוש בארץ? זה זיוף?
    תוכל להמליץ מאיפה כדאי להזמין? (לא יודע אם זה מותר אתר...)

4. שלומיבר

שלומיבר חבר חדש

לייקים:
    0
    או מוצרים באיכות ירודה או מחיר בשמיים יחסית למחירים בחול או גם וגם. צריך גם לזכור שזה לא חוקי. הרגשתי השלכות של הפרת חוק על בשרי ולא בא לי לחזור על כך. אני אישית הפסקתי להזמין cbd מחול ובטוח שלא אקנה בארץ עד להודעה חדשה (שינוי חוק). לגבי הקישור אנסה למצוא אותו. כנראה גם אזמין בעצמי. זה לא cbd.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!