1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תאורה על הקנאביס בלילה - בעיה?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י orchestra, ‏1/6/14.

1. orchestra

orchestra חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים, לאחרונה ראיתי אשכול בו רשום שאין להאיר אפילו במעט על הקנאביס כשהוא במחזור החושך שלו כי זה עלול לגרום לסטרס ולהוצאת בולבולים זכריים במקום פרחים. הצמח שאני מדבר עליו הוא בתקופת הצמיחה (חודש מההצצה) וגדל באוטדור, ולאחרונה אין זמן להשקות אותו בשעות היום ולכם מגיעים בלילה ומאירים באיזור שלו (לא עליו ישירות) עם פלאש. האם זה יגרום לצמח סטרס בלתי הפיך? כמובן באוטדור יש גם את תאורת הירח שאומנם חלשה יותר אך עדיין תאורה.
    תודה!

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תשמע אני פעם אחת הייתי צריך להעביר את הצמח ממקום אחד למקום אחר בגלל כללי בטיחות וחשדות שעברו שם אנשים ובכדי לדעת איפה אני שם אותו הייתי צריך תאורה, אין לי פלאש בפלאפון אז פשוט הדלקתי ודרך הלד של המסך הסתכלתי מה אני עושה אבל הוא כבר סיים את מחזור את הגידול שלו בהצלחה ועכשיו נימצא בתהליכי ייבוש ולא יצא אפילו זרע או בולבול זכרי אחד.
    תזכור שאני רק אומר לך מנסיון שלי ושיש מצב שאצלך זה יהיה שונה אבל אני רק שיתפתי בנסיון שלי.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הירח זה הירח, זה עדיין לילה והצמח יודע שזה לילה...
    מדובר על תאורה מלאכותית,
    ולא זה בכלל לא רצוי להגיע עם הפנס גם אם זה ליד ולא ישירות על הצמח..

קח עצה -
    אל תלך עם הפנס בכלל
    לך בחושך מוחלט מהתחלה
    ככה תוך כמה דקות העיניים שלך יתרגלו לחושך ואתה תפתח ראיית לילה ממש טובה ככה שבכלל לא תצטרך את הפנס ואתה תראה טוב מאד לאן אתה הולך ואיפה הצמח ואיפה להשקות.
    אם אתה עדיין לא רואה כל כך ברור, תסתכל מהזווית של העין, כאילו אתה פוזל הצידה, הראייה הצדדית בדרך כלל יותר ממוקדת מהראייה הישירה..

אופציה שניה זה להגיע בבוקר, או לפנות בוקר, או לפני החושך.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יכול להוות בעיה כשתגיעה לשלב הפריחה.
    יכול לגרום לעיכוב בפריחה, או להפוך להרמפרודיט.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!