1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תאוריית היחסות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י rom657, ‏8/5/15.

1. rom657

rom657 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מדבר על גראס וכמה סיגריות פר כמה גראס אתם מערבבים לכל אחד יש העדפות שלו אני מניח כמה הוא מוסיף בדרך כלל לפי ניסוי וטעיה במהלך שנים יש גם יחס שונה שמתאים למצבים שונים (עד כמה חזק בא לך) וחשבתי שמנוסים יותר יכולים לעזור לחדשים בתחום למצוא יחס שמתאים להם אני מודה שאני והחברים שלי לא ממוחים ומעשנים לא לעתים קרובות אני מקווה שיוסיפו כמה שיותר דעות אבל צריך אז אני אתחיל :

אני חזרתי מטיול באמסטרדם שם עישנתי הכול נקי וזה היה פיצוץ! בארץ למרבה הצער זה לא כלכלי ואני גיליתי שאני אוהב לערב סבבה עם החברים ש 3-4 סיגריות לגרם נותנים לי 4-6 קינג סייז וזה מספיק לנו פעם היחס היה הרבה יותר גבוהה אבל זה מה שכרגע מתאים במחירים והמשכורות שלנו מקווה שיעזור ;)

כמובן שכל הידע שלי ושל שאר הכותבים כאן הוא מטיולים למקומות חוקיים ולא בארץ והידע הוא בשביל מטיילים אחרים :cigar:

2. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    אממ.. הפסקתי לעשן מכמה סיבות אבל שהייתי מעשן זה היה משהו כזה:
    2 סגריות טבק על גרם זעתר.
    היה יוצא איזה 4 פייסלים קטנים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!